| anonim_4396 a întrebat:

batting eyelashesbunahappydeci aseara am facut petting cu prietenul meu si dimineata m-am trezit cu dureri de burta... i-am spus prietenului meu si a zis ca poate imi vine ciclu, i-am spus ca nu, apoi a adaugat ca poate din cauza ca nu am facut dragostehappyreferitor la faptul ca nu am facut dragoste voi ce ziceti? a glumit? eu stiam ca baietii au asemenea dureri nu fetelebatting eyelashes

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai fost foarte excitata, e posibil sa ai o mica jena (nu durere) in abdomenul inferior. Dar ai fi avut-o si daca faceai dragoste si erai foarte excitata. Mai degraba cred ca n-are nici o legatura cu pettingul sau excitatia.

| alone a răspuns:

Au si fetele asemenea dureri nu doar baieti! daca ai avut dureri anseamna ca ai fost ft excitata si din acest motiv ai avut dureri...

| 2696 a răspuns:

E normal sa ai aceste dureriwinking stai linistita insa prietenul tau da de banuit. Nu are dreptul sa ironizeze cand tu te simteai rau ca e din cauza ca nu ati facut dragoste...ar trebui sa aiba grija de tinewinking

| nury a răspuns:

laughing))) laughing) deya si anca eu imi cunosc bine prietenul si are grija de mine, nu va grabiti sa spuneti ca nu are grija de mine, ca face aluzii etcwinkingoricum mersi pentru raspunshappy

| mariaw a răspuns:

Nu cred ca trebuie corelata durerea de burta cu noaptea precedenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aluzia lui nu e prea "buna". In sensul ca mai putin si iti spunea "Asta iti trebuie ca nu ai vrut sa faci dragoste cu mine". Vezi ce faci pe viitor, dar daca o tine-ti in ritmul acesta cred ca se va ajunge si la mai multbig grin