| lexutza22 a întrebat:

Buna,deci e ceva mai complicat.imi place de un baiat,mereu dimineata ma saluta si zambeste si ma priveste lung, deci imi da impresia ca si lui ii place de mine si glumeste...deci o parte din zi e parca indragostit lulea si ma face sa ma simt bine iar apoi mai tarziu nici nu ma baga in seama ci din contra ii zice unei fete `esti draguta`ce-i cu el? ce as putea face sa-l fac sa imi simta si el lipsa o ideea ceva.sa-l fac si pe el putin gels sa vada cum e? va rog dau fundita. sper ca ati inteles intrebarea si se va intoarce singur la mine?

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Poate vrea doar sa fie dragut.
Sau poate se joaca si vrea sa vada cum reactionezi.NU-i da atentie un timp, fa-te ca nu-l vezi, ca nu il auzi, flirteaza si tu cand el e prin preajma..Vezi apoi ce va face.

| Kiddy1998 a răspuns:

Poate baiatul respectiv doar se joaca cu tine. Eu zic sa il tratezi cu indiferenta asa iti va simti lipsa.

| Elenaeli22 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta numai de cand am inceput iar scoala si mie imi facea un baiat asa imi spunea ca sunt draguta se uita la mine si apoi dupa ceva timp incepuse si mie sa imi placa de el dar pana la urma am aflat ca el era cu o fata pe care o stiu suntem oarecum prietene si i-am zis ce face dragutul ei iubit ca se dadea la mine si ea mi-a zis mie ca facea misto de mine nu cred ca ii place de tine nu stiu poate va place pe amandoua sau face misto de amandoua dar poate tplace pe tine e mute motive nu sti ce gandeste un baiat