| Simplyy a întrebat:

Am o problema. Sunt cu un baiat in clasa care ma place, si mie imi place de el, dar si unei colege ii place de el. Si aceasta colega e printre prietenele mele cele mai bune. Si vreau sa fiu cu acel baiat, dar nu vreau sa o supar nici pe ea. Acel baiat s-a rugat toata seara banchetului de mine ca sa fim impreuna, am dansat toata noaptea impreuna, ne-am sarutat de multe ori si a fost foarte frumos. Si imi pare rau pentru ca eu ma distram, iar prietena mea plangea. Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| k1fighter a răspuns:

Daca este prietenă adevarata va intelege ca il placi pe el si el pe tine. Poate plangea de invidie.Te duci frumos la ea, ii explici situatia iar ea daca este capabila sa inteleaga ca si el te place, e ok. Oricum nu te stresa prea mult in privinta asta, prietenii vin si se duc, fa ceea ce te face pe tine sa te simti fericita, ok? Succes

| Simplyy explică (pentru k1fighter):

Multumesc mult k1fighter, mi-ai fost de mare ajutor. Acum suntem impreuna si ma simt foarte bine langa el. Am vorbit cu ea, si mi-a spus ca a renuntat la el fiindca el nu ii dadea nicio atentie. Si fata a inteles ca el pe mine ma vrea.

| k1fighter a răspuns (pentru Simplyy):

Ma bucur ca te-am putut ajuta, iti multumesc pentru funda si multa fericirehappy

| Simplyy explică (pentru k1fighter):

Cu placere! happy