| aurgrigor8 a întrebat:

Bună,deci înainte de afacere dragoste cu prietenul meu îmi curgea un lichid transparent înainte de menstruație iar acum după ce am făcut dragoste cu el îmi curge zilnic și abondent acel lichid.ce poate însemna asta?

2 răspunsuri:
| kirarin a răspuns:

Asta suna a infectie. ar putea trece cu timpul si cu o grija ridicata a igienei acolo jos in perioada asta, cel putin asa tin minte ca mi s-a intamplat mie odata mai demult.
sa nu fie ceva si mai rau. ai grija la igiena si de tine (alimentatie potrivita si multe lichide). cauta raspunsuri si pe alte site-uri, google sau cel mai bine la un ginecolog daca nu se opreste sau capata alte culori :s

poate fi si faptul ca esti excitata, experienta a fost foarte intensa pentru tine si poate poate te-a dereglat hormonal putin, iti vei revenii

| DistrugBuci a răspuns:

Laba