| yssuuu a întrebat:

Buna!
Deci ma aflu intr. o situatie foarte ciudata :-s
Menstruatia nu mi. a mai venit de o luna si jumatate iar atunci am avut doar putin de tot - aprox o zi straight face
Nu am greturi si nici alte simptome de sarcina dar parca nu mai mananc cum mancam inainte... incep sa mananc mai putin.
Aaa. Si nu am avut nici un act sexual pana acum, doar ca ma masturbez. big grin
Exista sanse sa fiu insarcinata? E o intrebare cam patetica pentru. ca nu am facut sex pana acum dar nu stiu ce sa mai fac sigh
Help!
Fundita normal!

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Pai poate e vorba de o raceala "jos". Insarcinata nu ai cum sa fi deoarece nu ai avut niciun contact sexual.Eu zic ca luni sa te duci la doctor sa te consulte si vede ce ai.
Ai grija de tine

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Cum sa fi insarcinata? daca doar te masturbezi? Ca doar nu iti ejaculeaza degetul sperma. Mai citeste si tu un pic pe internet cum se poate ramane insarcinata in ce conditii. wow

| Zaika_7941 a răspuns:

Nu toate femeiile au greturi,dureri de cap atunci cind sunt insarcinate,iar faptul ca maninci mai putin se datoreaza faptului ca e vara si organismul are nevoie de mai mult lichide,pentru ca sa nu te mai ingrijorezi fa-ti un test de sarcina, stiu ca te sperie acest cuvint, dar e mult mai bine sa il faci si sa stai fara griji...
Succese te-am pupat!

| Needle a răspuns:

Pai daca nu ai avut contact sexual nu ai nici-o sansa sa fi insarcinata big grin

| Hăgiul a răspuns:

Da ma, ai 10 copilasi draguti in burta. Prin masturbare, vaginul secreta "sperma" artificiala si astfel poti sa te insamantezi si singura. Masturbeaza-te mai mult ca o sa ajungi cu burta crapata de la atatia puradei. Sa ma anunti daca nu ai nume pentru toti, o sa te ajut...promit.