| iuliana12345678910 a întrebat:

Buna!
deci. mie imi place un baiat rau. e genul care fumeaza, face graffiti(si eu fac), a ramas si repetentsad
oricum chiar nu ma deranjeaza ca e asa, imi place felul lui de a fi. si e f ok.laughing
amandoi suntem clasa a 7a. Aveam multi prieteni comuni, dar noi nu comunicam intre noi. nu am avut niciodata o conversatie normala. noi doar ne privim si radem unu la celalat cand se intampla ceva amuzant.
Si cred ca in semestru 1 m-a placut putin pentru ca toti care l-au intrebat ce crede despre mine.el a raspuns ca ma crede ok, de treaba. apoi un prieten de-al lui l-a intrebat daca ma place, el a ridicat din umeri si a zambit.
Iar acum in semestrul 2. chiar nu stiu ce sa mai cred. l-a inceputul sem 2 l-a intrebat cineva din nou ce crede despre mine si a zis nimic interesant. da in urmatoare pauza m-a anuntat o prietena ca se uita la minestraight face
Si acum 2 zile, el a ajuns la director dintr-o prostie(pentru ca s-a luptat cu un prieten de-al lui- dar ei doar se jucau) si mrg. el a ajuns la director s-a intors sa il cheme si pe cel mai bun prieten al lui, apoi s-a uitat la mine, apoi s-a uitat in fata.
Oricum va rog ajutati-maa... mie chiar imi place muult de elcrying
Si nu mai stiu ce sa cred.sad

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce altceva îți mai place în afară de băieți?
Pa, pa.

| NevastuicAaA a răspuns:

Eu zic sa il intrebi, dar nu de fata cu toata lumea pentru ca unii nu vor sa faca public totul.

Mi se pare cam "vagabond", adica nu mi se pare normal sa ramai repetent in clasa a 8-a, nici sa fumezi la anii astia nu e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sfatul meu este să laşi băieţii, vezi-ţi deocamdată de şcoală acolo, ai timp berechet de ei toată viaţa.
Te pup!

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sfatul meu pentru tine este sa iti stergi contul de TPU! Vei face un lucru bun pentru omenire. happy

| Oana92 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Asta chiar e cel mai bun sfat dat azi pe TPU!

| AndyLavy a răspuns:

Noi nu avem, de unde sa stim daca te place sau nu, poate nici el nu stie exact. din cate ai spus tu acolo nu pare ca te place, sau daca te place e doar asa putin. de multe ori, mai ales atunci cand ne place de o persoana tindem sa dam un alt inteles lucrurilor pe care le face persoana respectiva. daca ii placea cu adevarat de tine, crede-ma ai fi stiut.
mai bine intreaba-l pe el, nu ai nimic de pierdut, decat sa stai pe ganduri. iar ceea ce ai descris tu sunt simple gesturi pe care orice persoana le face., dar asta nu inseamna ca suntem toti indragostiti.

| val31989 a răspuns:

Poate a fost o atractie trecatoare... si eu cunosc un baiat..care se uita la mai multe fete.
(la 13 ani fumeaza? ..mama,mama e un adevarat macho laughing ), nu vreau sa fiu rea, dar cam asa e ]

| Jackul336 a răspuns:

Lasa ma ca la cum se fac selectiile amoroase gena prostilor va fi mereu avantajata; chiar ca in vremuri de criza e nevoie ca viitorii urmasi sa aiba exemple drept paritni cu intelect ingust

aia inteligenti si cu spirit sunt "fraieri"

| amalia025 a răspuns:

Hmm ti-am citit toata povestioara. Dupa ce am citi eu el nu te place, daca se uita la tine nu inseamna neaparat ca te place, poate in semestrul 1 te placea ca pe o simpla amica si nimic mai mult. Mi-a placut foarte mult ceea ce ai spus prima data ca nu te deranjeaza cum e ci iti place felul lui de a fii. Doar ai grija, poate veti ajunge impreuna si te vei apuca si tu de fumat sau altceva. Ai grija ca sa nu fie o influenta rea asupra ta. Multa Bafta!

| amalia025 a răspuns:

Nu mai fiti atat de rele nu-mi spuneti ca la varsta ei nu ati avut macar un iubit. Hai sa fim serosi yawn

| Oana92 a răspuns (pentru amalia025):

Nu, nu au avut! Cine dracu se leaga la cap cu asa oameni limitati?

| amalia025 a răspuns (pentru Oana92):

Cat poate sa ma enerveze astfel de oameni, daca nu au ce spune bine sa nu mai spuna nimic. Zici ca nu traim in secolul XXI

| Oana92 a răspuns (pentru amalia025):

Noi traim in secolul xxi, ele sunt undeva in preistorie! E absolut incredibil ca inca nu au conturile suspendate! Nesimtirea lor nu cunoaste limite...

| amalia025 a răspuns (pentru Oana92):

Chiar am citit unele intrebari, iar ele spuneau ceva de genu "Pune mana pe carte", "Numai la baieti va ganditi", "Copile meriti o bataie buna" sau ceva de genu. Nu stiu eu nu am contul de mult, dar cel putin intru si dau un sfat cat mai acceptabil si corect

| Oana92 a răspuns (pentru amalia025):

laughingastea sunt ok, stai sa le vezi pe alea cu sex anal sau oral...nici musulmanii nu sunt asa de radicali ca ele...

| amalia025 a răspuns (pentru Oana92):

LOL... asta a fost tare

| scooby98 a răspuns:

Dupa tot ce mi-ai povestiti e clar ca te place si incerca si tu sa ii,, intorci,, privirile care ti le mai da P.S. zii sa nu fumeze in timp ce face graff iti spun din experienta happy

| GheorghiuLiana1130 a răspuns:

Mdea...nu cred ca te place.Dar lasa, are balta peste, are si din aia care nu raman repetenti si nu fumeaza

| Paty2001Risha a răspuns:

Buna. Si eu sunt in clasa a 7a, si mie imi place de un baiat fumator, doar ca e in clasa a 8a. Revenind la subiect, daca ai suficient tupeu ai putea sa ii spui ca simti ceva mai mult decat amici pentru el(eu nu am, asa ca e in defavoarea mea). Daca nu, pune un prieten comun sa intrebe daca te place. Asa am facut mai demult cu un alt baiat si mi-a mers happy
Oricum este ceva normal sa ne placa de "baietii rai" deoarece s-a descoperit ca acestia prezinta o atractie mai mare fata de cei normali.
Succes!