| Andrutssa_2295 a întrebat:

Deci,povestea >mea:". Imi place de un baiat.Toti prietenii lui zic ca e timid. Dar problema e ca si eu sunt timida, si nu pot sa vorbesc cu el.Se mai uita la mine, mai insistent si isi intoarce capul dupa mine, dar nu cred ca inseamna ceva.
Cum as putea vorbi cu el? straight face
Funda!

Răspuns Câştigător
| Soriinax a răspuns:

Ai putea sa aflii daca te crede draguta, daca te place etc.
Poate privirile alea semnifica ceva.Mai zambateste-i si tu, mai uita-te la el, incearca sa ii arati ca esti mai speciala decat celelelate fete din scoala. Sper ca ti-am fost de folos big hug
Bafta:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin intermediul unui amic sau unei amice sa va apropie si sa vorbiti.

| olinka_1152 a răspuns:

Sa vorbiti,, lasa timiditatea ca cu ea nu merge departe dar pierzi multe,

| sweetgirl24 a răspuns:

BUna! Si eu trec prin aceeasi problema!big grin Uncearca sa-i vorbesti, afla daca te place pentru ca poate privirile alea inseamna ceva!

| HDMI a răspuns:

Trebuie sa ai un amic care il cunoaste mai bine...el ar putea sa va apropiati mai mult, nu arta ca esti innebunita dupa el, o sa creada ca esti nebuna big grin

| Niis a răspuns:

Mergi la el fara rusine si spune-i ca-l placi, apoi intreaba-l daca te place si el.