| Gabriella24 a întrebat:

deci sa incep vreau sa il fac pe fostul prieten sa sufere sunt constienta ca nu e bine dar sunt scorpion si simt nevoia sa ma razbun. ba chiar am si un plan de fapt mai multe planuri laughing. dar as vrea sa stiu ce ideei aveti si voi vreau sa fiu indiferenta si sa il fac sa sufere... Dau funda :* mersiii pup

Răspuns Câştigător
| OmuMinune a răspuns:

Atunci uite aici plan malefic! combinate cu cel mai bun prieten al lui o sa se enerveze CLAr dupa care te dai la el combinata cu ala da o faci in asa fel in cat ala sa te vada cand iti dai limbi cu "victima" laughing apoi faci pe nevinovata si zici ca el te-o fortat sa o faci si alea alea... si gata...laughing Dupa care ii zici la prietenu "victimei" ca dupa ce ti-o facut "victima" ai ramas speriata si vrei sa fi singura! Is curios daca iti place ideea mealaughing))

24 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Daca tu crezi ca asta te va face fericita, eu te contrazic. Indiferenta este cea mai vrunta pedeapsa pentru fostul tau iubit! Daca ai un gram de indoiala pentru ceea ce tocmai am afirmat, incearca doar si mai vorbim apoi.

| hackey a răspuns:

Fatuco, daca el te-a parasit tu chiar crezi ca mai tine la tine, ca il mai poti rani? Singura iti vei face rau happy

| Gabriella24 explică (pentru hackey):

Ne'am desparit de comun acord phbbbbt eu il uitasem si il tratasem cu indiferenta dar el mi-a cerut de nenumarate ori sa ne impacam si am cedat dar de data asta nu mai vreau sa cedez vreau sa il doara [am jucat de 254775454 rolu' de amanta nu ca m'ar deranja dar... laughing ]

| hackey a răspuns:

Nu exista "despartire de comun acord". Este doar o falsa iluzie.
Cum ai zis tu, decide ce vrei sa fi "amanta" sau prietena.

| Gabriella24 explică (pentru hackey):

Paiii laughing) cand am zis despartire de comun acord m-am referit la alt ceva adica eu am zis ca e mai bine pentru noi asa si el a zis ca daca asa consider eu atunci binee... deci nu ne'am ccertat nu am urlat unul la altul... de accea am considerat ca se cheama o desparire de comun acord si m-am gandit caa mai bine terminam totul eu ii raman prietena [amica] si atat happy sper ca fac e bine! happy

| Liviu a răspuns:

Fa ce ti-a zis OMUminune si ai sa capeti statutul de curvalaughing
Nici bine nu ti-o dat el papuci si deja te bagi in bratele prietenului sau.
Prietenul sau te arde o data dupa care se intoarce la elwinking
Inca ceva.
Si eu sunt scorpion happy dar eu nu ma razbun asa
Eu lovesc unde doare mai tarehappy nu cu jocuri copilarestibig grin

| Gabriella24 explică (pentru Liviu):

Iti dai seama ca nu asi putea sa ma culc cu fratesu' vitreg laughing) [nu avem prieteni comuni] si cel mai mult il doare indiferentabatting eyelashes si il tin la distanta...

| nBlade a răspuns:

Rzbunarea e arma prostului. esti scorpion. Sunteti ignoranti daca credeti in stele si zodii. Crede-ma ca nu au nici o influenta asupra noastra niste sori aflati la mii de milioane de ani lumina. Si pentru cultura ta generala pamantul face miscarea de revolutie in aproape 12 luni prin dreptul a 13 zodii. dar ei au scos una ca sa corespunda cu nr de luni ale anului. Nu mai fiti ignoranti ca de asta merge totul prost. Vrei sa te razbuni razbuna-te ca asa vrei tu. Nu mai dati vina pe zodii. Deschide ochii putin. Nu avm destinul scris in stele. Destinul noi ni-l facem prin legile universului si mai ales prin Legea atractiei universale. Treziti-va la realitate. Nu mai asteptati sa se intampe ceva. Faceti voi acel ceva sa vina in viata voastra.

| Soonia a răspuns:

Sincera sa fiu sunt in postura ta laughing si eu vreau sa ma razbun si am planurilaughing Dar ca sa iti mai faci un blan asculta melodia asta pe un site de muzica: Andreea Balan-oops eroare
Si eu sunt scorpion si simt mereu nevoia sa ma razbun pe cineva care ma ranitphbbbbt Si ideea lui/ei SimoDr e buna dar eu cred ca e prea... putin laughing fii putin mai rea cu el... dar sa nu intreci calullaughing

| Gabriella24 explică (pentru Soonia):

laughing)) ideea lui SimoDr o am pusa in practica de mult laughing)) dar vreau ceva mai gravv am atatea planuri dar vreau si ceva ideei cine stie poate o exista o minte mai bolnava ca a mea rolling on the floor))

| SimoDR a răspuns:

Roxana, scorpionii nu se razbuna si nu sunt razbunatori. Ei inteapa in momentul in care sunt atacati sau deranjati. Mai tarziu, nu-i asa ca nu are nici un haz? Daca totusi, ai ceva conturi de reglat, poti sa adopti metoda "ignore". Adica, niciodata de acum inainte, de cate ori te vei intalni cu el, nu arata ca te-a ranit. Sa ai un comportament vesel si sa pari ( eu iti doresc sa fi) fericita si multumita. Glumeste, fa glume chiar si pe seama relatiei voastre esuate, razi de trecut si o sa vezi ca asa il vei pune " cu botul pe labe". Nimic nu e mai greu de digerat pentru "inamic" decat indiferenta. Si funda o dai, ca am experienta cand iti spun asta!

| Ela234 a răspuns (pentru SimoDR):

Ba da crede-ma si eu sunt scorpion

| SimoDR a răspuns (pentru Ela234):

Te cred, eu sunt tot scorpion. Sau sagetator, cum imi convine mai bine! laughing Sunt exact in ziua de granita, deci e dupa cum ma simt eu in anumite momente.

| OmuMinune a răspuns:

Plateste niste borfasi sa il elimine laughing

| Gabriella24 explică (pentru OmuMinune):

Sa stii ca, cunosc multi din astea da m-am gandit ca e prea copilareste laughing))

| OmuMinune a răspuns (pentru Gabriella24):

Aa deci e copilareste sa-l omori da nu e copilareste sa ii ranesti sentimentele e ceva serios nulaughing Hai ca imi place cum gandesti:*laughing

| Gabriella24 explică (pentru OmuMinune):

Nu esti singurul laughing daca il omor ii trece stii? in doua sau trei luni isi revine laughing) Dar daca ii omor sentimentele il doare si mai tare ca stiu ca il doare da. laughing) da'l dracul!

| Gabriella24 explică (pentru OmuMinune):

Nu esti singurul laughing)! daca il omor in doua sau trei luni isi revine daca ii omor sentimentele il doare mai tare ca oricum il doare laughing)...da da'l dracul! laughing)

| Gabriella24 explică (pentru OmuMinune):

Sa stii ca nu esti prost deloc laughing) da numa ca nu avem prieteni comuni el e mai mare ca mine cu mult si nu stam cu aceleasi persoane ...desiiiii lu' fratesu' vitreg ii place de mine laughing)) zice ca sunt "buna, buna" desii nu asi putea fi alt fel sunt fotomodel doar phbbbbt Da imi place cum gandestiii deci oficial exista o persoana mai zapacita ca mine laughing)

| OmuMinune a răspuns (pentru Gabriella24):

Sa o iau ca pe un compliment?laughing Sau ca pe un Da omuleminune imi place palnu tau!laughing) Fotomodealosmug

| Gabriella24 explică (pentru OmuMinune):

Deci nu iti pot raspunde la mesaj laughing) dar oricum id'ul meu de meesenger nu e un secrert il are aproape juma. de romanie laughing) si un sfert de italie rolling on the floor)) deci. roxana_bv27

| OmuMinune a răspuns (pentru Gabriella24):

Atunci uite aici plan malefic! combinate cu cel mai bun prieten al lui o sa se enerveze CLAr dupa care te dai la el combinata cu ala da o faci in asa fel in cat ala sa te vada cand iti dai limbi cu "victima" laughing apoi faci pe nevinovata si zici ca el te-o fortat sa o faci si alea alea... si gata...laughing Dupa care ii zici la prietenu "victimei" ca dupa ce ti-o facut "victima" ai ramas speriata si vrei sa fi singura! Is curios daca iti place ideea mealaughing))

| Dolores09 a răspuns:

Mai, da razbunatoare mai esti tu! Care este motivul?
Nu stiu cu ce ti-a gresit baiatul dar nu cred ca tie ti-ar placea sa suferi sau sa se razbune cineva pe tine asa fara motiv. De ce nu renunti mai bine la planurile tale de razbunare si incerci pur si simplu sa-l faci sa regrete ca a pierdut o persoana atat de speciala si buna sau NU la suflet cum esti tu. (din pacate nu te cunosc, tu trebuie sa stii mai bine), printr-o atitudine prietenoasa si nicidecum razbunatoare.

| Gabriella24 explică (pentru Dolores09):

Motivee sunt multeee laughing) Ne'am desparit dupa o perioada eu aveam pe alt cineva dar si el avea pe alt cineva numa ca el nu avea o relatie destul de buna cu prietena si inca se gandea la minee dar orgoliul il impingea sa nu imi zica ca vrea sa ne impacam ceea ce nu m'ar fi deranjat laughing) desii eu am vrut sa ne despartim dupa ce eram sa raman insarcinata cu el x_x mare graseala am facut, si eu inca tin la el. da parca... da'l dracul laughing! vreauuu sa suferee am o placere in al vedea cum sufera laughing)) am ajuns sa il urasc... happy

| Dolores09 a răspuns (pentru Gabriella24):

laughing ce complicat, ma depaseste...
Atunci fa ce crezi, fa-l sa planga de durere, daca asta iti doresti. laughing
Go for it! da planuri de razbunare nu am, ca nu ma pricep la de-astea, las pe cineva mai priceput sa te ajute aiciwinking