| symonea a întrebat:

Deci stau cu un baiat, mai mare ca mine cu 6 ani, cu care nu ma pot intelege. in ce sens. pur si simplu ne certam toata ziua. Stiu ca cel mai bine ar fi sa ne despartim dar nu putem. Nu putem nici impreuna, dar nici despartiti. va rog spuneti-mi ce sa fac pentru ca nu mai pot din nici un punct de vedere. ah mai stam si impreuna in casa ..astept raspunsuri cat mai multe ca sa imi fac o parere si o idee.

Răspuns Câştigător
| Fabulous a răspuns:

Nu ai spus cati ani ai tu, dar s-o lasam asa. Sfatul meu este sa nu va despartiti, dar luati o pauza. Du-te tu, sau el la ceva rude din alt oras sau prieteni, vorbiti la telefon(odata, de 2 ori pe zi) si vedeti daca puteti trai unul fara celalalt sau nu.

1 răspuns:
| symonea explică:

Eu am 21. el e plecat la mama lui in weekend. nu am vrut sa merg cu el ca sa vad daca pot rezista fara el. Numai ca in fiecare secunda imi fuge gandul la el. bine deja ne-am certat la telefon, pentru ca m-a mintit etc. deci crede-ma ca nu mai pot si habar nu am ce sa fac. Azi mi-am facut cont aici... vroiam sa vorbesc cu cineva din exterior.sadsadsad mersi