| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Credeti ca as mai putea relua o relatie dupa cateva luni cand am fost despartiti? Adica m-am despartit de un baiat(cu care am fost doar o luna) din cauza ca fratemiu mai mare nu a fost de acord.Acum nu pot relua legatura cu el(au trecut vreo 2 saptamani) pentru ca fratemiu e cu ochii pe noi si nu putem sa vorbim(ei lucreaza amandoi si stau si in acelasi apartament). Nu stiu sigur daca el ma iubeste dar macar putin stiu ca a tinut la mine pentru ca mi-a spus ca a vrut sa ne despartim doar pentru ca nu vroia sa-si piarda cel mai buun prieten(fratemiu). Eu tin mult la el si chiar vreau sa fim din nou impreuna(am incercat sa-l uit combinandu-ma cu un alt baiat dar numai la el imi sta mintea). Credeti ca daca as astepta cateva luni(ma gandeam sa astept pana la inceputul anului viitor) si l-as cauta atunci am putea sa mai fim impreuna? Am auzit de multe cupluri care trec peste proba timpului dar nu vreau sa ma iluzionez degeaba.Nu mai pot nici sa ma combin cu un tip la misto pentru ca indiferent ce fac nu ma simt ca atunci cand eram cu ex-ul.deci ce parere aveti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca potibig grin credhappy