| anonim_4396 a întrebat:

Buna,deci sunt intr-o relatie de un an si jumatate si ne intelegem foarte bine doar ca ceva nu mi se pare normal. Poate nu e asa, dar mie nu mi-i clar de ce prietenul meu priveste porno in fiecare zi? E normal?
Recunosc ca ultimul timp vedem doar vinerea, sambata si duminica fiindca anul acesta asa s-a primit ca invatam in orase diferite dar nu e prea mult timp.La inceput intamplator am vazut dar acum m-am uitat la el in telefon si mai in fiecare zi priveste porno, are vreo problema? Poate nu-i ajung eu sau cum sa inteleg? E normal? Tin sa mentionez ca si cand ne vedeam in fiecare zi oricum privea(atunci mai rar)..Deci ce ziceti?

4 răspunsuri:
| SorinelF86 a răspuns:

Nu ai spus nimic despre relatia voastra sexuala, nu e neaparat anormal sa te uiti la filmulete porno din cand in cand, din pacate nu poate nimeni sti ce gandeste el. poate vrea sa invete lucruri noi, poate nu e de ajuns ce faci tu cu el, poate se simte mai bine cand priveste decat cand face ( daca face-ti), sunt prea putine informatii sa poti spune ceva cu certitudine

| cumva008 a răspuns (pentru SorinelF86):

De vreo jumate de an neam inceput viata sexuala ambii.O faceam pana acum destul de des doar ultima luna nu am facut-o in rest parca e totul bine, cel putin eu asa cred.

| Namurianu a răspuns:

E foarte normal.tu ce crezi daca un baiat are o relatie fie ea sexuala sau sentimentala nu se mai uita la porno? ba se uita.sau daca te casatoresti un barbat insurat nu se mai uita la porno? se uita in continuare asta e ca si cum te uiti la un meci.cam pe aceeasi scara se situeaza si porno

| cumva008 a răspuns:

P.S.De vreo jumate de an neam inceput viata sexuala ambii.O faceam pana acum destul de des doar ultima luna nu am facut-o in rest parca e totul bine, cel putin eu asa cred.