| anonim_4396 a întrebat:

Buna,deci sunt intr-o relatie de un an si jumatate si ne intelegem foarte bine doar ca ceva nu mi se pare normal. poate nu e asa dar mie nu mii clar de ce prietenul meu priveste porno in fiecare zi? e normal?
Recunosc ca ultimul timp ne vedem doar vinerea, simbata si duminica...fiindca anul acesta asa s-a primit ca invatam in orase diferite dar nu e pe mult timp.La inceput intimplator am vazut dar acum m-am uitat la el in telefons si mai in fiecare zi priveste porno are vreo problema? poate nu-i ajung eu sau cum sa inteleg? e normal? Tin sa mentionez ca si cand ne vedeam in fiecare zi oricum privea(atunci mai rar)..Deci ce ziceti?
P.S.De vreo jumate de an neam inceput viata sexuala ambii.O faceam pana acum destul de des doar ultima luna nu am facut-o (dar nu e vina la nici unul din noi, asa s-a primit)in rest parca e totul bine, cel putin eu asa cred.

6 răspunsuri:
| OMFGConrad a răspuns:

Cu ce te deranjează asta pe tine?

| Kira5854 a răspuns:

Uneori ai nevoie de "servicii sexuale" in momente total nepotrivite. Poate el are chef intr-o zi si nu esti acolo, mai bine sa se uite la porno decat sa se duca la alta. Daca de exemplu locuiati impreuna, iar el se uita la filme porno, era cu totul alta treaba.te gandeai ce se intampla si de ce prefera mana in loc de tine, dar asa, e complet explicabil.

| relativsausigur a răspuns:

Sa te uiti la filme porno e ok, e o curiozitate normala sa vezi ce "actiuni" se petrec in alta parte. In schimb daca se masturbeaza imaginandu-si ca el e intim cu tipa din film, asta e cam nasol, cam neplacut. Dar din pacate nu poti controla ce gandesc alte persoane, asta tine de el, de caracterul lui, cum se controleaza pe sine.

| Dididiutza a răspuns:

Ii normal nu te ingrijora toti baietii se uita la porna, si prietenul meu se uita in fiecare zii si suntem de 6 ani impreuna

| Daciu_Andrei_1990 a răspuns:

Cred că iubitul tău nu te mai găsește atât de primitoare. Kaput!

| InfoGirl a răspuns:

Eu zic sa incerci sa faci mai mult sex cu el si sa i.o sugi