| FaraRegrete a întrebat:

Decii.Sunt in clasa a 10-a, si stau in banca cu un baiat.Ne cunoastem de cand eram mici.La sfarsitul orelor el l-a chemat pe fratele lui sa vina dupa el.Cand am iesit din clasa fratele lui m-a prins de mana si a inceput sa tipe la mine si sa ma faca curva. angryDupa a venit colegul meu mi-a pus mana pe sani in timp ce fratele lui ma tine-a de maini. Ce sa insemne asta? angry

Răspuns Câştigător
| mrman a răspuns:

Hey *** them inevoluati ce sa-i faci calmeaza-te nu ii baga in seama dar incearca sa nu prea stai pe langa ei stai mai mult cu prietenele tale ok? fa asta si o sa fi bine ok! doar ca no c-am naspa de tine eu sunt baiat si niciodata nu as face asa ceva

3 răspunsuri:
| irina_5692 a răspuns:

Ce sa insemne acest lucru? sunt niste finte lipsite de bun simt, si de educatie, etc...
Ce anume trebuie tu sa faci este sa le spui parintilor tai neaparat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e prea frumos ce ti-au facut. Trebuie sa iei masuri sa nu se agraveze situatia.

| NewDivide a răspuns:

Probabil. Ca te plac si tu nu le dai atentie. Poate e un obicei de al lor sa faca asta. Asta tine, oarecum, si de reputatia ta pe care o ai...Tu cum ai reactionat dupa asta? Ti s-a mai intamplaT?