| Mariarobertina300000000 a întrebat:

Deși perioada menstruală a trecut, astăzi am avut o sangereare după actul sexual.(fara alte dureri) Iar la câteva ore o durere groaznică de cap, care încă insistă. (știu că n-are legătură, dar mna).
Ce părere aveți? De la ce ar putea să fie?
Am mai avut momente în care dupa menstruatie am mai avut niste scurgeri, însă mie mi-a încetat de câteva zile.
Niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor, alte sfaturi sunt inutile.

| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia in care problema precizata se repeta periodic este indicat si recomandat sa te prezinti la un cabinet ginecologic pentru a fi consultata de medicul ginecolog specialist. Sanatate!