| costyhunny a întrebat:

Buna dimineata! As avea o intrebare:pot fii insarcinata daca?:am avut ultimul CM pe 3 iulie si a durat pana pe 8, am avut relatii cu sotul meu pe 10, 12 si 15iulie neprotejat si cu tot "tacamul". Acum trebuia sa-mi vina cam pe 2 august(perioada mea e de 30 zile)si nu a venit.Eu simptome nu am doar ma dor putin sanii si am niste crampe, dureri ca si cand as avea CM. Pot fii insarcinata?

Răspuns Câştigător
| lextim a răspuns:

Logic. si chiar daca ti-ar veni ciclul acum tot exista sanse sa fi ramas insarcinata. la 21 de zile de la ultimul contact sexual fa un test de sarcina.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este posibil. Poti sa iti cump un test de sarcina ca sa fii mai sigura.

pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Contactele din 12 si 15 iulie au fost in perioada fertila, deci s-ar putea sa se fi prins ceva. Cel mai sigur vei stii insa, facand un test de sarcina.

| vyolycy a răspuns:

Toti sp ca poti fi insarcinata, insa eu sp ca nu pentru ca esti in aceea perioada dupa CM cand nu esti fertila, oricum simptomele nu le ai asa repede, dar ca sa fii tu mai sigura fa-ti un test

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai da sa stii ca e posibil dar dc nu iei un test 10 lei si asa vei fi mai sigura

| costyhunny explică:

Va multumesc tuturor care mi-ati raspuns!
azi o sa iau un test de sarcina
noi ne dorim un bb dar parca acum mi-e frica de gandul ca as putea fii insarcinata asa repede e prima oara cand incercam...
multumesc inca o data.pa pa