| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua!

Vreau să am și eu o iubită, am căutat de multe ori și nu am găsit, mau refuzat multe fete, altele au iubit, altele zic că nu simt nevoia de a avea și la alte fete le place de alți băieți. Am 19 ani ☹️

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca tu ai o problema mentala sau nu, dar cu siguranta ai ceva lipsa, fiindca 20 din intrebarile tale de pe forum se refera la cum sa agati fetitele de 13-14-15 ani si daca asta este ok.
Nu, nu este ok iar faptul ca esti refuzat este pe buna dreptate, odata ce te dai numai la fetite mici.
Judecand dupa natura intrebarilor tale, se pare ca tu esti pedofil si daca nu constientizezi ca ceea ce faci este ilegal si imoral, atunci risti sa faci puscarie.

https://www.tpu.ro/utilizator/acqodn/intrebari/2/
https://www.tpu.ro/utilizator/acqodn/intrebari/1/

Desi vad ca ti-ai trecut INTREBARILE despre fetite mici sub anonimat, voi salva aici contul tau!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este important să vrei. Dar împărăția cerurilor ( o iubită) se ia cu năvală ( cu luptă). Așa spun sfinții părinți care se nevoiesc prin sihăstrii. Poate greșești la pornire. Vrei o iubită. Pentru ce? Pentru tine, ca să îți satisfaci o nevoie. Perfect, superfragilistic. Adică, ceri, cerșești. Fă invers. Oferă. Oferă siguranță, bucurie, confort, viitor luminos, sugerează cu tu ești acela. Să vrei asta. Când se uită la tine tine, să le simtă pe acestea.

| Wr3nch a răspuns:

Daca te-au refuzat multe fete inseamna ca ceva nu ai sau trebuie schimbat. Corectezi si rezolvi.

| OldSoul a răspuns:

Mai incearca, ai timp.

| CleanHeart a răspuns:

Daca vrei o iubita, trebuie sa te pui in cea mai buna valoare, sa citesti mult si sa ai atitudine, cu pozitia de victima nu o sa iti faci iubita dar daca devii stapan pe tine si inveti arta conversatiei, o sa cuceresti o fata pe masura.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

E bine sa vrei!

| LonelyGuy07 a răspuns:

Sfat - incearca sa le injuri de mortii si familie cand te refuza iti va oferi un boost de incredere cand le abordezi pe urmatoarele

| georgeASAP a răspuns:

Boss, asculta ce zic, bine ca ai boase si le abordezi femeile trebuie sa fie impresionate de ce vad la ambalajul tau, o barba ar fi buna sau bad boy-ul din tine trebuie scos afara, eu zic sa nu renunti.