| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața!

Ieri a venit verisoara mea de 17 ani la noi și va sta o săptămână la noi, pentru că părinții ei sunt plecați la Arad. Eu am 19 ani și vreau să vă spun că am dormit cu ea noaptea asta în același pat și ea a zis să-i fac masaj pe spate și i-am făcut cu tot dragul, no pentru că e verisoara mea și fac orice pentru ea, pentru că țin la ea. După ce i-am terminat masajul de făcut și ne-am mai uitat la televizor ne-am pus la somn. Și vreau să vă mai spun încă ceva, azi dimineață cam pe la 5 și ceva 6 și ceva, am simțit o plăcere foarte tare sau o gâdilare foarte tare în zona penisului și când m-am trezit, am mers la baie să fac treaba mică am văzut o pată mare umedă pe chiloți.

Ce înseamnă placerea aia și pata aia pe chiloți?

Sincer acea plăcere a fost foarte plăcută.

Oare din cauza că am dormit cu verișoara mea în același pat?

Mă puteți ajuta?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te cred ca ai dormit cu ea in pat. Las-o moale!

| epurasu a răspuns:

Daca la 19 ani nu stii, dar nu te-ai gandit bine cand ai scris pentru ca daca ar fi vorba de ejaculare in somn in acele momente te trezeai asa ca poate ai vrea tu sa dormi cu verisoara eu cred ca nu ai dormit cu ea doar imaginar cred.

| RAY a răspuns:

Dovada clara ca pe TPU cu toți suntem f doar de viata ca sexual suntem virgini cu toți, astea sunt vrăjeli din filme pentru adolescenți

| Violleta2022 a răspuns:

Doar nu et astepti sa te credem, nu?
Asta-i doar fantezie de adolescent laughing

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti s-a intamplat este un lucru normal pentru orice tanar. Cu atat mai mult ca tu ai dormit cu verisoara ta in acelasi pat.

| johnnny123 a răspuns:

Alt frustrat chinuit de fantezii erotice care confunda TPU cu rubrica de scrisori din Penthouse.

| ywar a răspuns:

Pai, hai ca o aranjez eu. Ma ofer eu sa o initiez in tainele vaslitului.

| Brizbriz a răspuns:

Un moment, ai scris 19 din greseala, nu? de fapt ai vrut sa scrii 9
pentru ca e groasa RAU daca la 19 ani esti virgin si fizic si relativ la P0RN
iesi in balarii din casa si cauta-ti o viata

| NunuNini a răspuns:

E adevarat tot ce ai scris?
Parintii tai te-au lasat sa dormi in acelasi pat cu verisoara, voi avand 19 respectiv 17 ani?

| FredericChopin a răspuns:

Deci aceea "pata"se numeste ejaculare dati-a mers mintea la verisoara ta si de aia de curiozitate cati ani ai?

| denidenisa2139 a răspuns:

Hey! macar eu incerc sa-ti dau un raspuns.Nu te gandi ca vara ta ti-a facut oral, pentru ca ar fi ciudat, foarte ciudat.Probabil,idk cum sta trebuie la voi, baietii, probabil cine stie cum "ti-ai dat drumu" sau mno.Si eu la 17 ani mai am momente cand dorm cu propriul frate sau cu un prieten si nu am patit nimic=)Si nu ma gandeam ca s-a intamplat ceva in acea seara=) deci mno, vb cu ea, idk.Succes

| catelushatha69 a răspuns:

Virjinu satului

| Aronzo00 a răspuns:

Sincer, nu cred că pata e problema. E normal la vârsta ta să ai astfel de senzații față de așa ceva. Totuși, fiind o rudă...