| SamsungElectronics a întrebat:

Buna dimineața.

Oare cum credeți ca este o relație dintre un român și o ucraineanca sau dintre un român și o rusoaică?

Acum depinde de persoana la persoana, am vorbit cu o fata din Ucraina și cu una din Rusia pe Instagram și ne-am înțeles foarte bine si aceste doua fete m-au sunat sa vorbim pe camera și amândouă mi-au arata inimioara cu mâinile.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai de grija, dacă nu ai portofelul gros nu ai ce vorbi cu ele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca orice relatie dintre un barbat si o femeie... doar ca acum e cam greu sa te vezi cu rusoiaca... poate daca va vedeti in Turcia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că este la fel ca și cu oricare altă femeie.

| mihai69 a răspuns:

Am cunoscut rusoaicele la ele acasă, acum vreo 30 de ani. Majoritatea sunt sufletiste și drăgăstoase.
Cu una am ajuns (nu foarte ușor) și la sex; deși cred că îi plăcea, nu arăta nimic! Parcă făceam dragoste cu o gonflabilă... Poate pentru că era siberiană?

| 199onur7 a răspuns:

Nu știu frate vezi și tu daca asta îți dorești in viața ta o relație bravo ție.

| Fonk a răspuns:

1.Nu știu, depinde cat de rasiste sunt. Du-te in rusi big grin să vezi ce te ia pe sus armata rusă (sau stai granita e libera, că îs pe fronturi, atunci poliția)
2. Unde ai găsit ukrainianka aia, in Romania (cu copil mic in brate, ca iubi e pe fronturi), daca n-are copil de ce nu sa i-0 sti tu?

| Fonk a răspuns (pentru Fonk):

*asta ii sansa ta

| Fonk a răspuns:

Poți avea relație liniștit cu fete din alte țări, dar e mai greu cu mutatul + trebuie sa vorbești prin engleză.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Am fost impreuna cu o rusoaica si o lipoveanca, tot ce pot sa iti spun e ca efectiv tipele au fost de vis.
Iubesc cu foc si patos, au principii si majoritatea dintre ele pun barbatul mai presus de ele, sunt familiste se dedica in totalitate persoanei iubite.
Pune mana pe o rusoaica, lipoveanca sau ucraineanca ca ti-a pus dumnezeu mana in cap daca reusesti.

| TraianIImperator a răspuns:

Nu ar fi moral să îți faci o relație cu o ucrainiancă sau rusoaică pentru că, fiind război, s-ar putea ca fata să te mintă că te iubește doar pentru că își dorește să aibă și ea un loc mai bun unde să stea.