| mariaaawqqqqw a întrebat:

Bună dimineața! Ultimul contact sexual l-am avut pe 23 aprilie, neprotejat, menstruatia mi-a venit pe 5 mai și a fost o menstruatie normala, nu am ciclul menstrual regulat, iar azi am făcut un test de sarcina care a ieșit negativ. Credeți că rezultatul testului este concludent

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Together a răspuns:

Absolut. Nu vad de ce ai facut testul, era clar ca nu ai cum sa fii insarcinata. Cand iti vine menstruatia stii ca nu esti insarcinata. Si poti ramane insarcinata abia cand iti vine perioada fertila.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Din moment ce ți-a venit menstruația nu ai cum sa fii însărcinată. Plus ca ai făcut si testul