| iuliana40 a întrebat:

Buna din intrebarea trecuta baitula acela a fost cu mine intr-o excursie vineri cu mine si se uita la mine lung, des si mult sa asezat si langa mine, sa stea cu niste baietii cu care nici nu se incelegea bine. Cand ne-a dus la muzeu ma uitam la un exponat si el venea dupa mine si se punea langa mine...
Credeti ca ma placea? Mi-e imi e dor de el sa ii spun ca imi place de el sau nu?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Eu cred ca te place din ce mi-ai zis. Da cel mai bine este sa discuti cu el si ii spui ca iti place de el ca nu ai nimic de pierdut si cine stie poate incepe o poveste de iubire foarte frumoasa. Mult succes. Funda?

9 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Bai, pe ce lume traim? Nu poti nici sa urmaresti(stalk) pe cineva linistit ca una doua se prinde.

Tu crezi ca vroia sa iti ia autograf sau astepta sa iti cada poseta?

| Rebecca009 a răspuns (pentru rutanklan):

Bud, tu esti? Du-te la tine in camera, cred ca ti s-a spart Gonflabila laughing

| rutanklan a răspuns (pentru Rebecca009):

Stii ce mai "Kelly" daca esti curioasa, am avansat un pic de la gonflabila... si sunt deja la mine in camera.

| Rebecca009 a răspuns (pentru rutanklan):

Bine mai, GrandMaster-B, spor la agatat! Dar sa nu le agati prea tare, ca poate iese aeru` din ele laughing

| rutanklan a răspuns (pentru Rebecca009):

Quiet woman. I killed a man in new york... i mean chicago. Rebecca Friday laughing.

| Rebecca009 a răspuns (pentru rutanklan):

It's Black, not Friday! Got it?!

| rutanklan a răspuns (pentru Rebecca009):

My hand is a DOLPHIN!

| Rebecca009 a răspuns (pentru rutanklan):

laughing Ce crazy esti! Apropo, cate conturi mai ai? Cred ca te stiu, dupa stil. Esti inconfundabil!

| rutanklan a răspuns (pentru Rebecca009):

Pe TPU nici unul. Mai este unu ca mine. Zi-mi-l sa vad daca e chiar asa tampit.