| Nextone a întrebat:

As vrea sa va cer parereabig grin Am avut o relatie de 3 ani de pe clasa a9a.Ne-am despartit anul trecut in vara,dupa care ne-am mai impacat si iar despartit.El m-a inselat dar tot el s-a intors la mine.El este pe conceptia ca e tanar si trebuie sa se distreze, dar mereu m-a cautat.Acum el are o relatie de vreo doua saptamani si evident sufar..cand il vad pe strada si il stiu cu altcineva.Bun...Cand ma suna incepea sa imi zica de acea fata si i-am cerut sa nu ma mai caute ca nu imi face bine.S-a cam enerevat si nu m-a cautat vreo trei zile,ieri a inceput iar sa ma sune,nu i-am raspuns la inceput dupa care nu am mai rezistat si i-am raspuns.M-a intrebat ce mai fac,am vorbit de scolala si evident iar a inceput sa imi zica de fata cu care este, intamplari aiurea.Am zis ca nu prea ma intereseaza si sa nu imi mai zica.Nu il inteleg de ce ma mai cauta si imi zice si de ea, imaginati-va ce naspa e pentru mine care inca mai tin la el.Are cineva o explicatie pentru asta? Sau cum sa procedez,cum sa fac sa il uit,sa nu imi mai pese,nu vreau nici sa pierd legatura cu el, dar nici sa ma sune sa imi spuna de fata aia nu imi place.

Răspuns Câştigător
| Sunevr a răspuns:

Vrea sa te faca invidioasa! Trebuie sa-i arati cumva ca nu-ti pasa, ca esti indiferenta! Este greu...stiu..incearca cu un alt baiat..asa il poti uita incet si pe el, si ii poti face si lui in ciuda! Iti recomand sa il uiti repede pentru ca nu merita, nu-i pasa de tine si de sentimentele tale si poate ca vrea si sa te faca sa suferi..Nu Meritaaa!:X:XBafta!

6 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Daca te-a inselat, ura si la gara.

| SakonSIUkon a răspuns:

Daca nu te hotaresti mori.lol

| anonima3389 a răspuns:

Poate vede in tine o amica si de-aia iti tot povesteste.dar schimba-ti nr de tel.e cel mai bine.astfel de baieti nu merita nimic.

| LucccyTheGreenMonster a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa...

| FryBoy a răspuns:

Trebuie sa rupi orice relatie ai cu el prietenie /amicitie vrea doar sa isi bata joc de tine sau sa mai profite inca o data.

| DarkTTT a răspuns:

Mdea aicea cred ca is 2 variante laughing ori cand se uita la prietena lui te vede pe tine sau ii aduce aminte de tine...ori vrea sa faca misto de tine pentru ca poate stie ca ink mai tii la el si vrea sa te faca sa te simti najpa ma rog daca tot te suna si iti povesteste de actuala lui prietena...