| mihnea1000 a întrebat:

Buna din nou!
Imi place foarte mult de o fata. Din comportamentul ei, rezulta ca ma place. Vorbim foarte mult. Acum doua saptamani, i-am trimis cerere de prietenie pe facebook, dar nu mi-a dat accept. Credeti ca de fapt nu ma place? acum ceva timp a zis ca ii place sa discute cu oamenii fata in fata.

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

E mai bine să vorbiți față în față, așa vă cunoașteți mult mai bine.
Poate nu ți-a dat accept din cauză că nu a intrat pe facebook. Oricum, dacă a zis că îi place să vorbească cu oamenii față în față fă tot posibilul să vorbiți în realitate mai mult și îți vei da seama dacă te place sau nu.
Noroc.

| mihnea1000 explică (pentru EvilThoughts):

A intrat pe facebook ca a postat ceva pe perete. In fata vorbim, dar nu imi da accept.

| neutrino a răspuns:

Fata desteapta, nu inghite orice minciunica.