| ionuttemeri a întrebat:

Buna din nou TPU! credeti ca fizicul unui baiat conteaza asa de mult petr-u fete?

Răspuns Câştigător
| viataeopoveste a răspuns:

Depinde sunt mai multe categori de fetewinking. Curvele(cele care se culca cu toti pe care ii prin liberi), fetele normale (cele ce se indragostesc fara motiv) si profitoarele (cele care au relatii cu barbati numai pentru situatia materiala ).
Pentru curve aspectul fizic conteaza cat de cat daca o fac din placere daca e vorba de bani nici nu se pune problema.
Pentru fetele normale conteaza doar caracterul, ele se indragostesc de personalitate baiatului respectiv.
Iar pentru profitoare conteaza doar buzunarul aspectul fizic este egal cu 0.

| RAY a răspuns (pentru viataeopoveste):

O femeie matura care alege pe unu care are banii nu-i curva si gandeste matur, ce sa faci cu un sarantoc care bea si fumeaza sa stai cu el cand poti sta cu unu bogat de ce sa nu stai ca doar o viata ai, numa generaliza dupa tine curve suntem cu toti, cu toti suntem materialisti

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru unele conteaza mai putin iar pentru altele conteaza mult si de aici iti dai seama cam ce cauta fiecare-un suflet care sa le inteleaga sau pur si simplu distractie de sezon

| ViVi99 a răspuns:

Pai, conteaza si fizicul si aspectul, dar si comportamentul

| Doηηa a răspuns:

Clar! Trebuie să mă simt atrasă de el.

| ionuttemeri explică (pentru Doηηa):

Lool ba nu va inteleg de ce trebuie sa aratam bine voi doar la asta si bani va uitati dar la suflet deci pot sa te insel la orce pas ca nu cont atata timp cat arat bine si am bani sau pot sa stau cu tine si sa nu te yubesc ca pote nu stiu sa iubesc si pentru tine nu conteaza atata timp cat te lauzi cu mine ca arat bine si asa mai departe
ihh ce fete of of

| RAY a răspuns:

In primul rand vreau sa explic prin teoria evolutiei umane femeia alegea barbatul alfa inalt,puternic, care aducea hrana multa si avea o personalitate buna
cea ce vreau sa spun este ca femeile pun mare pret pe statut social si personalitate crede-ma ca asa e inaltimea conteaza mult, desigur conteaza si fizicul da mai mult pentru noi barbati, nu ai vazut fete frumoase cu baieti mai urati eu da si nu neaparat bogati, trebuie sa ai o personalitate de mascul alfa si banii multi si garantat vei avea femeii isi garantez eu

| neutrino a răspuns:

Inca nu am auzit nicio fata care sa spuna ca s-a indragostit de un baiat urat, si stii bine asta, chiar daca este posibil ca acest lucru sa nu te avantajeze. Atunci insa cand cei doi se cunosc mai de mult timp si fata are ocazia sa cunoasca si omul din tine, totul este posibil. Este valabil si in cazul unei fete mai putin dragute.

| Danysan a răspuns:

Amice nu trebuie sa te minti singur-Prima oara conteaza fizicu e clar.NU poate sa ma contrazica nimeni -ce tot cu, comportament sau ca e baiat Bun. Asta nu conteaza deloc daca nu ai place cum arati -clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca conteaza fizicul, cum nu? Postam langa orabla de masina, o punem pe facebook si sa vezi apoi like-uri.laughing

| Foxyyyy a răspuns:

Pentru oricine conteaza aspectul, intr-o masura mai mica sau mai mare. Cine spune ca nu, clar minte. Oricum pentru mine conteaza mai mult inteligenta si personalitatea.

| Demonull a răspuns:

In principiu, pentru o tipa intreaga la cap el ar trebui sa stie limba romana..domnule „pentr-u"

| 0x11111051 a răspuns:

Fetele se impart in 3 categorii:
1) Care se indragosteste de acei care au press.
2) Care se indragosteste de acei care au bani, neuitinduse daca-s prosti sau grasi.
3) Care iubeste un singur baiat, ii este alaturi, il ajuta mereu, si nu atrage atentie la defectele pe care le are.

Primele 2 categorii de fete se numesc simplu: "Tirfe"

| 0x11111051 a răspuns:

Asa ca incearca sa gasesti una care se incadreaza in "3"

Cu celelalte, relatia nu va tine mult.

*Press - 4-6-8 pack la burta + muschi pe tot corpul (aspectul fizic)

| varcolaccc a răspuns:

Majoritatea fetelor numai pe asta pun preț. PS: Nu-mi pasa daca ma contrazice vreo fata fiindca e adevarat ce zic.

| Danysan a răspuns (pentru varcolaccc):

Corect ce sa ne mai ascundem -cam asa decurg lucrurile -daca ai place de tine oki daca nu poti sa iti vezi de treaba -nu mai intereseaza pe nimeni azi cum esti tu cu Adevarat daca nu arati oki din punct de vedere al aspectului -asta e realitatea.

| piticelm a răspuns:

Conteaza si fizicul, dar mai mult cum este acel om.Te poti indragosti de cineva si sa fie perfect normal, sa aiba un accident si sa fie desfigurat, sau sa ramana fara un membru, ce faci? lasi omul pe care il iubesti pentru ca este altfel? nuu.Aspectul trece odata cu varsta, sufletul ramane si dupa ce mori in amintirea celorlalti happy

| DuncaClaudiu a răspuns:

Depinde de fata respectiva

| Maria2466 a răspuns:

Conteaza dar nu foarte mult, conteaza si comportamentul

| madalina13021997 a răspuns:

Conteaza si aspectul dar mai ales ce are in cap.

| sergii a răspuns:

Normal ca, conteaza, tu nu te uiti prima data la aspectul fizic al unei fete si apoi vb cu ea? ma gandesc ca da asa suntem si noi`!:* Funda?puppy dog eyes

| ionuttemeri explică (pentru sergii):

Din pacate te inseli eu as zice ca nu conteaza asta daca ai un suflet bun si sti cu adevarat ce vrei de la viata si daca stii sa iubesti e si mai ok asa ca pentru mine nu conteaza aspectul dor pentru voi fetele

| SkyScreen a răspuns:

La prima vedere si normal ca da. Fizicul atrage dar comportamentul si caracterul acelei persoane v-a conta. Revenind, da conteazawinking