| tbx_8667 a întrebat:

doresc sa ma ajute si pe mine cineva de 7 ani am cea mai buna prietena si de ceva vreme ea are un gagic pe care nu prea il bagam in seama pana ma de curand cand a inceput sa vina la mine ca sa mergem la ea...deoarece parintii ei nu stiau nimic de ei 2, s-a intamplat ca ea sa nu vrea sa se vada cu el si ne-am dus eu cu el si cu o fata si un baiat la padure. dintr-o data eu m-am indepartat de grup si el a venit dupa mine si m-a luat in brate iar dupa ne-am sarutat. in momentul acela am simtit cum o tradez pe ea daca la un moment dat m-am lasat purtata de val si uite asa ne-am vazut si a 2 zi si ne-am indragostit unul de altul si asa am ajuns sa tinem relatia secret neavand ce sa facem. el e cu cea mai buna prietena a mea si eu sunt ca un alt tip si pe la spate suntem impreuna... spuneti-mi ce sa fac ca nu mai stiu

Răspuns Câştigător
| Andy_6451 a răspuns:

Eu zic sa-i spui prietenei tale ca l-ai testat pe ala si ca nu ii este fidel si e curvar si sa se desparta de el si in caz ca nu te crede spune-i la ala sa te sarute si sa va faceti poza in timp ce va sarutati ca sa ai imaginea lui intr-o poza ca e foarte dragut si sa eu arati prietenei tale. Si despre ce ai facut tu nu e prea frumos si nu credeam ca o fata e manipulata asa usor de un baiat adica daca vine unu si te saruta si sti ca e cu altcineva.,, eu lasi fi injurat si lasi fi trimis de lanaga mine cu cateva picioare in fund

4 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Stiu din start ca ma veti umple cu "stupid" dar o sa ti dau un raspuns care l-am mai dat altor fete de pe TPU : mi-e scarba de fete ca tine si ii multumesc lui Dumnezeu ca nu am avut de-a face cu specimene dastea.in rest esti ok laughing te pup :*

| Andy_6451 a răspuns:

Porto nu-i dfeloc stupid si chiar team trecut si la folositor amuzant si inteligent ca nu e prea stupid. sunt o groaza de fete ce spun ca baietii sunt niste porci da daca am face un raport mai amanuntit pun pariu ca fetele ar insela mai mult ca barbatii. si daca noi suntem porci ele ce sunt scroafestraight face?

| mariamariuca a răspuns:

Din parerea mea esti o curva penala si o zdreanta dupa strada!

| oana_5440 a răspuns:

Cam nasoala treaba in care te-ai bagat nu stiu zau cum o sa iesi din asta dar succeshappy