| adamiruna a întrebat:

e o intrebare cam ciudata...deci am o colega in clasa care e perversa si diriga a mutat-o cu mine! E foarte ciudata si parca si-o trage cu perna i ore! Se pipaie, imi pune mana pe picior, se linge pe buze cand se uita la mine... vrea sa ma sarute si nu stiu cum sa scap de ea ca vine intotdeauna dupa mine imi pune mana pe fund si nu ma lasa in pace! Ce sa fac? HELP

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da e naspa rau... explica-i ca greseste, ca orientarile tale sunt altele! E cel mai bine sa vb cu ea deschis si sa-i explici! Asa va intelege ca greseste atunci cand te doreste!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Dao incoace ca te scap eu de eabig grinbig grin sa vezi ce o sa puna mana pe cel de-al 3-lea picior al meu big grin.

| anonimanonima a răspuns:

Pfff banuiesc ca te simti destul de naspa. E mai ciudata poate ea asa de fel dar nai ce sa-i faci acum. Fereste-te si tu de ea, nu te certa cu ea si in pauze stai cu alti colegi. Permite-i sa te ia in brate ca doar nu ar fi ceva rau o imbratisare dar cu sarutul nu stiu *** ai grija. Adica acum depinde de tineee laughing Daca ai chef de un kiss ia-o pe easmug Infine nu ai, mah intelegete bine si tu cu ea si cam atat...
pa noate buna
:*

| LadyNaty a răspuns:

Ori prin asta vrea sa iasa ea in evidenta.ori este pe invers.Parerea mea este sa discuti cu ea si nu le spune colegilor, deoarece le place barfa. Vorbesc seriosoh go on.Chiar daca ii crezi prieteni fii sigura ca nu e asa.Bun, deci vorbeste cu ea foarte serios pe tema asta.Explica-i.Nu iti fie rusine sau frica.Doar spune-i ceea ce simti tu.Te va intelege cu siguranta. daca nu te intelege.E grav. Vorbeste cu diriginta in caz ca nu te intelege colega ta! Iti urez succes!

| CrazyTeenager a răspuns:

rolling on the floor Si asta, la ce varsta se petrece rolling on the floor caci poate fata nu stie inca ce orientare sexuala are, e confuza.

| oOoRubyoOo a răspuns:

Prima etapa ar fi sa imi faci cunostinta cu ealaughing
dar acum sincer, nu o baga in seama,pare obsedata dupa atentie, evit-o cat mai mult, spune-i dirigai... daca nici asta nu merge tragei una happy