| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat cunoaste o fata si dupa un timp o tot cicaleste adica ii pune mana pe par, nu a lasa in pace si se uita insistent si oarecum la un joc cu provocari el vrea ca ea sa il sarute pe obraj inseamna ca o place(nu e pentru mine ci o colega)

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Se poate sa o placa, din ce ai spus tu.
Sau poate doar ii place sa o tachineze, sau o place, dar nu ca pe o iubita, ci ca pe o prietena.
Cel mai bine ar fi colega ta sa isi adune curajul si sa vorbeasca cu el.

5 răspunsuri:
| eltina a răspuns:

Da. sau poate sa faca asa sa vada daca ea il place sa poata stii de o poate "folosi" ori nu.De pinde de multe. Poate sa o vada ca pe o sora mai mica, sau ca o provocare(aici ma refer la provocarea de a o cuceri pentru ca o place sau ca o provocare ca sa o vada cucerita sa se joace cu ea).Eu cred ca da. o place din ce spui tu.

| anonim_4396 explică (pentru eltina):

Ea vorbea(zicea o gluma unui baiat)si s-au strans vreo 4-5 baieti printre care si el, si toti o cicaleau, si o intrebau daca ii este mai bine(ii era rau)

| Dariusuu a răspuns:

Din ce ai scris tu, cred că o place.

O zi frumoasă îți doresc.

| RammsteinHH a răspuns:

Da, o place.

| CosSmiiina a răspuns:

Se poate să o placă sau e doar un joc de a-l lui...