| Pau a întrebat:

E vorba de un baiat care imi place...sau imi placea. Arata foarte bine la corp,la fata, e perfect si am hotarat sa ii spun ca vreau sa ma intalnesc cu el deoarece si el a zis ca ii place de mine [a spus ca ma cunoaste de mai de mult,prin intermediul unui prieten comun]. Am fost la un suc dar cand a inceput sa vorbeasca...m-a lasat rece. Nu avem nimic in comun,dar absolut nimic. Deja i-am spus ca imi place de el,adica cand l-am vazut m-am indragostit de el de fizicul lui dar nu as vrea sa am o relatie cu el pentru ca nu e genul meu,atata tot ca arata bine
deci m-am dezdragostit laughing). Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| ioana14 a răspuns:

Spune-i k dup intalnirea asceasta ti-ai dat seama k ti-a placut decat fizicul dar mentalitatea cum vb si restul nu si nu mai vrei sa fi cu el asta e se mai incamplalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ca ati iesit destul ar trebui sa intalniti si alte persoanelaughing sau spui clar si raspicat ca nu ai nimic in comun cu el si ca nu mai il placi dar exista si un dar vrei sa fiti prieteni laughing

| bebeusha123 a răspuns:

Incearca sa vb cu el, sa ii spui ca nu ai lucruri in comun cu el si ca nu va potriviti, iti place de el k fizic(exterior)dar mentalitatea si comportamentul vostru sunt total diferite...cred ca va intelege si nu se va supara

Sper ca te-am ajutat...te pup:*

| gramavaleria a răspuns:

Dai papucii. daca nu iti place de el nu mai ara rost sa fiti impreuna!