| ILoveWeekends a întrebat:

Eram odata si ma plimbam pe drum cu 2 baieti care sunt cu 2 ani mai mici decat mine si am trecut pe langa o portiune unde crescusera niste crini.

Si unul din ei s-a dus si a luat un crin zicand: "Hai ma, sa-i dam fetei un crin!" si a venit cu floarea la mine mergand "impiedicat".

Eu i-am multumit binenteles si peste cateva minute a zis tot el: "Si ce faci cand ajungi acasa? O sa arunci floarea,nu?" Eu am zis ca nu.

Dar celalalt baiat care nu mi-a dat floare este indragostit de mult timp de mine si tot incearca sa ma impresioneze.
Stiu ca am scris mult, dara cum vine si intrebarea: Care din cei doi ma place? Ce credeti?

Multumesc tuturor celor care raspund frumos.

Răspuns Câştigător
| Daiana03 a răspuns:

Eu cred ca amandoi te plac thinking Intrebarea este : Tie iti place de unul dintre ei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fugi tu dupa doi iepuri si n-ai sa te alegi cu nici unul

| bunelutu a răspuns:

Al doilea dar cred ca e mai timid si il ajuta prietenu sa se apropie de tine
success

| Adi0912sa a răspuns:

Cel ce iti da senzatii mai tari, vorbeste multe chestii de genu film sau piesa preferata, doreste sa te vada tot mai curand, acela este cel ce are un sentiment mai fierbinte pentru tine, este pasionat de tine. Cred ca baiatul al doilea este mai potrivit pentru tine. ASCULTATI inima doar ea ne arata directia corecta spre iubirea sau perechea potrivita

| ILoveWeekends explică (pentru Adi0912sa):

Care al doilea ca nu inteleg? Cel care mi-a dat floare sau cel care nu? Eu sunt indragostita rau de tot de cel care mi-a dat.