| gabitza_5735 a întrebat:

este o poveste mai lunga, dar o sa incerc sa ma fac inteleasa...acum 2 luni am avut contact sexual neprotejat, luna trecuta mi-a venit o sangerere doar 1 zi, apoi la o saptamana mi-a venit menstruati.iar luna aceasta mi-a intarziat 4 zile ciclul! am facut un test si a iesit negativ. oare exista vreo posibilitate sa fin insarcinata?

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Nu cred ca e vorba de sarcina.Cred ca sunt doar niste dereglari hormonale.

| GreenEyed a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata. Daca ti-a venit ciclul clar nu ai ramas.

| prrocuror a răspuns:

Alooooooooooooooooo! nimic nu stiti si mai sunteti si fete! repeta testul cu o firma separata de ceea ce ai folosit! vezi cum iese. daca e negativ e posibil sa fi racit la pasarik...du-te la doctor ca daca nu iti va deregla ciclul mentrual si te va pacalii..bafta.

| dR0g a răspuns:

Nu e vorba de o sarcina pentru ca ceva de genu a patit si o prietena nu-ti face griji