| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat la mine in scoala.Este mai mare decat mine. El este clasa a12a, eu a9a.Ne cunoastem de cand a inceput scoala si ne intelegem super bine. Mie imi cam place de el... cum as putea afla daca si el ma place? Am mai intrebat cateva prietene si mi-au spus sa ii spun in fata.Degeaba! Nu o voi face. Daca ma fac de ras? Daca rade de mine? Imi este rusine. Ce as putea face altceva? Ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat happy.

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Hehe laughing ce frumoasa ii dragostea ...sugestia mea e sa ai un spion adic un prieten al celui care il placi si el sa il intrebe daca ii place de cineva sau ceva de genu. un fel de agent laughing sau. n-am idee

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vezi că în două luni se termină şcoala şi el va pleca la facultate.
Pe scurt, relaţia voastră nu ar avea absolut niciun viitor.
Reorientează-te şi aşteaptă să mai creşti!

| Nic a răspuns:

Cum sa te faci de ras? Nu exista asa ceva. Insa avand in vedere ca e mai mare n-ar trebui sa aiba retineri cand vine vorba de fete, abordari si altele... Posibil sa fie pampalau ori nu-i plac pustoaicele sau nu i-ai aratat ca esti interesata ca sa-ti raspunda pe masura.

| AndreeaPucca a răspuns:

Multumesc Alexandrika.Chiar a functionatlaughing.Si a fost putin rusinos ca sa imi spunalaughing. Merci la toti oricum >big grin