| fatadulkica24 a întrebat:

Buna!
este un baiat la scoala e mai mare ca mine cu 3 ani eu il plac de la inceput anului scolar cand ma duc la magazin cu fetele el vine si se uita la mine si cand vede ca ma uit si eu el lasa capu in jos ce ar trebui sa fac cand trec pe langa el dar sa nu fie prea evident ca il plac doar asa sa vad daca si elo sa faca cv ca sa imi arate ca ma place FUNDA:*:*

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Fii tu insuti.
Ca sa iesi in evidenta nu trebuie sa te avanti in gesturi nebunesti si un o vocabular iesit din comun. Pur si simplu trebuie sa fi tu, simpla asa cum esti sau daca esti putin mai "sofisticata" sa ramai tot asa.
Nu fii stresanta, incearca sa "te lasi greu" pentru ca de obicei baietilor fetele astea le plac. care-si fac "abitia " cu ei. Deci dupa mine ar trebuie sa o lasi cam moale cu gesturi. sau cu alte chestii care crezi tu ca l-ar atrage. E simplu, daca te place o sa ti-o spuna el odata si odata.
Totusi pentru mine tot baietii sunt asa :
" Te aburesc pana te ard".
Iar daca nu reusesc sa te arda o lasa balta deci. laughing
Intelegi tu ceva din asta.
P.S : O seara buna si ai grija de tine, te pup.

4 răspunsuri:
| danutza91 a răspuns:

De ce nu intri in vb cu el...fa tu primul pas daca e el prea timid fa-ti curaj ca doar esti fatabatting eyelashes

| ImHere a răspuns:

Nici nati vorbit.

| StRuMP a răspuns:

Am la scoala o fata de la tara care ma place.dar numi spune asta ptc e emotiva..si cand trec pe langa ea pe strada imi arde una la outewinking fiecare are "apucaturile" lui..incearca sai atragi atentia sau fa ceva sal surprinda

| szantoiulia a răspuns:

Asteapta si poate o sa-ti spuna intr-un loc mai priva. FUNDA?