| demonykangel a întrebat:

V'am mai spus despre baiatul de care imi place(cei care mi'ati raspuns)... Dar de cateva zile cum a tot plouat el nu a mai iesit din internat si mi'e fff dor de elcrying(Si acum sunt sigura ca va fi mai distant de mine avand in vedere ca nu am mai vorbit deloc pentru ca asa este el de obicei. Ce sa fac TPU? fundita

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Ti am citit toate intrebarile si sincer imi pare rau sad prietena ta e o scorpie nu mai sta pe langa ea sau cu ea si sa revin la tip trebuie sa il suni sa vorbesti cu el sa ii spui ceea ce simti tu daca stai asa nu e bine si parerea mea e sa te duci la el la internat si sa il cauti arata-i ca il iubesti atat de mult si el simte la fel dar e asa timid fii langa el inainte sa ti-l ia alt cinevawinking

1 răspuns:
| lolly a răspuns:

Pai eu spun sa-ti iei inima in dinti si sa mergi tu acolo sa-l chemi jos la internat. daca el nu iasa du-te tu la el!