| anonim_4396 a întrebat:

Buna eu am 16 ani si nu am sani aproape deloc. Ii am ca pentru fete de 12 ani si alea le au mai mari.Nu stiu ce sa mai faccrying. Sunt putin plinuta si de o saptamana am un regim ca sa mai slabesc putin.Credeti ca o dieta afecteaza sanii? daca tin o cura pot sa se lase sau ceva de genul?

16 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Lasa cura, nu-ti da metabolismul peste cap. Este posibil sa ai o dereglatie hormonala, siguril tratament fiind cu... anticonceptionale.
Mama are? Cel mai probabil asa esti tu, si esti frumoasa in felul tau. Cititind intrebarea ta chiar m-am gandit... Ma inteleg mai bine cu fetele mai fara sani decat cu cele care aulaughing Cele fara sunt mai sincere, mai dragute, mai putin fandosite si superficiale.
Acceptate asa cum esti.

| Encore a răspuns:

Eh lasa nu te speria tongue spre exemplu mie nu mi pasa daca ar sani mari sau mici prietena, adica e singuru lucru care nu ma atrage asa mult o fata, Bafta!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu iti fa griji, de la varsta de 16 ani sanii vor tot continua sa creasca pana la 22 ani. Stai linistita. Daca baietii sunt problema, daca te plac cu adevarat, nu te plac pentru marimea la sutien, ci pentru frumusetea ta exterioara si interioara. Sigur ai multe puncte forte in comparatie cu alte fete cu sani cat casa. In plus nici nu e frumos sa ai sani prea mari!
Nu-ti fa griji, vor creste!
NIMENI NU E PERFECT!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu iti fa griji, de la varsta de 16 ani sanii vor tot continua sa creasca pana la 22 ani. Stai linistita. Daca baietii sunt problema, daca te plac cu adevarat, nu te plac pentru marimea la sutien, ci pentru frumusetea ta exterioara si interioara. Sigur ai multe puncte forte in comparatie cu alte fete cu sani cat casa. In plus nici nu e frumos sa ai sani prea mari!
Nu-ti fa griji, vor creste!
NIMENI NU E PERFECT!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu iti fa griji, de la varsta de 16 ani sanii vor tot continua sa creasca pana la 22 ani. Stai linistita. Daca baietii sunt problema, daca te plac cu adevarat, nu te plac pentru marimea la sutien, ci pentru frumusetea ta exterioara si interioara. Sigur ai multe puncte forte in comparatie cu alte fete cu sani cat casa. In plus nici nu e frumos sa ai sani prea mari!
Nu-ti fa griji, vor creste!
NIMENI NU E PERFECT!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Oops scuze am trimis de mai multe orilaughing

| babyblue_1000 a răspuns:

Au timp sa-ti creasca si nu te mai stresa si nu mai tine regim, fa mai bine sport, sau du-te la sala... oricum nici eu nu sunt multumita pentru ca le am putin cam mari, dar nimeni nu-i perfect.happy

| georgy_7464 a răspuns:

Buna, eu am slabit 20 kg si mi s-au miscorat sanii si mi s-au lasat, a trebuit sa fac multa miscare ca sa-si revina, depinde si cate kg vrei sa slabesti

| Cristina_2136 a răspuns:

Unele fete spun ca au sanii prea mici iar altele ca au sanii prea mari.Se pare ca multe dintre fete nu sunt multumite de felul in care arata, prin urmare, problema este de acceptare a propiului corp, a propriilor valori si nu de dimensiuni ale sanilor.

Cand spiritul este liber, cand emani frumusete din ganduri si priviri, nu mai ai nevoie de un corp perfect.Ai nevoie de mai multa incredere in tine.

Sper sa iti fie de ajutor :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu ai? ce sa se lase? ca de unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offf asta da. e o problemuta pentru muuuulllttteee fete! si eu am sanii micuti dar pana la urma un baiat nu se uita numai la marinea lor asta sa ti minte u! ce daca ai sanii mici? incearca dusurile reci.crema pentru fermitate si sport! iti garantez ca da rezultate or sa fie mai plini mai frumosi si cu o forma de invidiat! succes si nu mai fi complexata! ai grija de ei asa cum sunt si o sa fi apreciata si placuta:* te pupacesk!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt Alexandra si am citit acel raport iar eu pentru sa-ti raspund cu placere. Daca esti grasa si ai sani mici nu iti afecteaza deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt la fel dar eu am 12 ani. Sa sti ca nu ai dc sa te temi ca daca ti regim nu o sa-ti dauneze sanilor. Si eu tin regim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa sex draga

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Heiii.
Deci nu.ti face grijii. Pana la 18 ani au timp sa creaska.
De obicei la fetele plinute apar mai repede, la cele slabe mai greu.
Nu tine dieta, fi naturala.
Si daca nu iti cresc pana la 18 ani, du-te la un doctor.

| 1990 a răspuns:

Eu am 12 ani si ii am foarte mari.corpul meu este foarte dezvoltat.Au inceput sa creasca de la 9 ani... Dar nu-ti fa griji...iti va creste pana la 20 de ani:d