| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 20 de ani, prietenul meu la fel. Suntem impreuna de aproape un an. Am nevoie de niste sfaturi!
Tot timpul cand facem dragoste, ma ud foarte tare, astfel ca se ajunge ca el nu simte nimic..nici el si nici eu. Este frustrant! Ce as putea sa fac in legatura cu asta? Si inca ceva, simt ca muschii mei vaginali sunt prea nelucrati. uneori am impresia ca am vaginul prea larg..ar trebui sa fac exerciti Kegel? Multumesc!

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu stiu daca exercitiile astea sunt intr-atat de bune. Cea mai buna varianta e vaginoplastia

http://www.romedic.ro/vaginoplastie-0P17078

| Alcyon a răspuns:

E normal sa te umezesti. Era mai rau daca sufereai de uscaciune vaginala, cum patesc unele femei. Poate ca pur si simplu nu sunteti foarte compatibili (adica el o are mica, iar tu ai vaginul mai largut).

| anonim_4396 explică (pentru Alcyon):

...sau, poate el o are mai micuta si ea are vaginul larg!

Gasesc diminutivele amuzante.

| Vektor a răspuns:

Mai bine apuca-te sa faci Kegel decat sa-ti bage bisturiul in tine big grin

Va ca pe acel site scrie ca se recurge la vaginoplastie daca exercitiile Kegel nu au avut efect.