| DenisaLorena2000 a întrebat:

De ce uneori iubitul meu nu poate sa termine sau termina foarte greu? Uneori dureaza normal, se termina fara probleme iar alteori dureaza o vesnicie de simt ca nu mai pot si ma doare vaginul. Nu este atras de mine sau nu se simte bine? Poate am eu vaginul prea larg? Exercitiile kegel chiar ajuta?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu este excitat suficient sau deloc. Se întâmplă după o vreme numai cu aceeași persoană mereu. De asta multe cupluri apelează la jocuri de rol, schimb de parteneri, threesome și lista poate să continue.

| DenisaLorena2000 explică (pentru siriusblack98):

Dar la el s-a intamplat asa de la inceput. prima data a terminat imediat. dar apoi urmatoarele partide a terminat foartee greu

| siriusblack98 a răspuns (pentru DenisaLorena2000):

Înseamnă că nu îl satisfaci din diverse motive. E și normal că a terminat repede prima dată. Oricare bărbat prima dată e leșinat să o facă cu respectiva. Mi-e cam greu să cred că sunt treburi de natură medicală apărute imediat după prima partidă.