| spawni a întrebat:

Eu am ajuns la concluzia ciudata ca am un blestem asupra mea, deoarece cu orice fata cu care ies nu merge nimic! In ianuarie am iesit cu o fata de 3-4 ori, i-am zis ca imi place de ea, dar a zis numai 'ok' si dupa aia gata! Acum in septembrie am inceput sa vorbesc cu o fata timp de o luna deoarece era plecata din tara, iar cand s-a intors tot am vrut sa iesim, dar nu s-a intamplat! (cat am vorbit cu ea era foarte nerabdatoare sa iesim, dar cand a venit in tara m-a tot dus cu zaharelul si a venit un baiat si in 4 zile a cuceirt-o)! Acum am intalnit o alta fata cu care am iesit o data. si mi se pare cea mai draguta si simpatica dintre toate, insa parca am senzatia ca si pe ea o pot pierde... Ce pot face sa nu o pierd, gresesc eu undeva sau pur si simplu soarta imi interzice sa am o relatie? Deja am ajuns la concluzia ca am ceva bariera in fata fetelor si nu pot sa merg mai departe..si asta e de mult ani sad

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man multe fete sunt perverse, ipocrite care joaca teatru foarte bine, pai poate nu tea placut la fizic si ai pus suflet si acuma te simti dezamagit, isi lipseste masculintatea alfa esti un beta care pune femeia pe primul loc si care crede in femeii si e sincer dar fetelor nu le plac baieti de genul asta la plac badboys sau alfa
uite cum sunt ei
http://trasaturi-alfa.blogspot.ro/search/label/ALFA

| Stephh a răspuns:

Hmm,sigur nu ai niciun blestem, doar n-a fost sa fie.
Nu mai stiu cine zicea "Respingerea inseamna protectie." dar suna mai bine in englezalaughing Asta inseamna ca in timpul acelor relatii "fortate", daca ar fi existat ceva, erai mereu ranit si dezamagit probabil
Daca ai fost respins pana acum sau n-a mers nimic inseamna ca n-aveai nimic in comun cu fetele alea si oricat ai fi tras de acele relatii n-ar fi mers.
Nu te panica, dupa ce ai scris tu, pari ingrijorat si mi-ai dat impresia ca vrei sa incerci mai mult sa nu pierzi si fata asta.Nu fa asta!
Doar fii tu. Daca vrei sa faci lucri ciudate, le faci. Daca vrei sa zici ceva, zici.Nu lua alt caracter de la alte persoane doar ca tipa asta sa stea cu tine.
Pana la urma,daca o sa mearga,tipa o sa-ti iubeasca caracterul in primul rand,iar daca tu esti doar ispirat de altii, caracterul ala fals o sa dispara si n-o sa mai mearga nimic.
Doar fii degajat, fericit, fa-o sa rada, fa-o sa se simta protejata dar nu exagera si traiti clipa impreuna
Daca nu merge, inseamna ca nici ea n-a fost potrivita pentru tine si exista cineva care te asteapta.

| alecs222 a răspuns:

Salut!
Cred ca ai o problema de atitudine.
Sper ca aceste doua articole sa te ajute sa intelegi modul in care trebuie sa interactionezi cu fetele:

http://taineleseductiei.com/de-ce-nu-ai-prietena/

http://taineleseductiei.com/greseli-in-interactiunea-cu-femeile/