| rRRoxyMoxy a întrebat:

Hey prieteni! Am o intrebare putin cam ciudata. Toata vara asta mi-am petrecut-o la tara la matusa mea si acolo am intalnit un baiat de care m-am atasat putin(putin mai mult ) si am aflat int-o zi ca el ma place. Am incercat sa dau toata ziua de el dar nu am reusit, pana cand seara l-am vazut cu cativa prieteni stand la joaca. Vroiam sa-i spun ca si eu il plac doar ca el nu vorbea cu mine,nu ne-am jucat impreuna si daca voiam sa stau langa el pleca in alta parte(si toate astea sunt ciudate fiind ca inainte el ma gadila, ma lua in brate si ma invartea, ne plimbam impreuna, radeam impreuna, ma lua in spate etc.) si ma simteam un pic cam prost. Dar urmatoarea zi am ajuns acasa si am iesit in fata blocului si am stat zece minute dar apoi m-am intors in casa pentru ca aveam o problema la pian si a venit cineva (o cunostinta ) sa il repare, atunci el m-a sunat(din graba mi-am lasat poseta la prietena mea cea mai buna) dar eu eram in casa si afara era o amica de a mea si ea i-a facut o farsa spunandu-i ca nu-l cunoaste si nu vrea sa mai auda de el (de pe telefonul meu). Apoi m-am intors si o alta prietena mi-a spus ce a facut ea si apoi am incercat sa dau de el dar m-a sunat pe numar necunoscut. Apoi am aflat ca trebuia sa merg la tara iar, eram fericita ca ii puteam spune ce s-a intamplat de fapt dar cand am ajuns acolo mi-a trimis mesaj ca este cu prietena mea cea mai buna (care chiar ea i-a dat nr. meu de telefon) si ca nu mai vrea sa fie cu mine si totusi inca ma mai iubeste. Nu stiu ce sa fac! Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| PreaTareღ a răspuns:

Wow, a fost o poveste foarte emotionala mi-e mila de tine.
Trebuie sa dovedesti ca-l iubesti foarte mult, or ii faci in ciuda cu cel mai bun prieten al lui cum, ti-a facut si tie.
Sper ca nu vei ignora acest mod spiritual big grin

2 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Spune-i adevăărul. Povesteşte-i ce s-a întâmplat.

| bunelutu a răspuns:

Roxy cati ani ai
nu mai suferi ca nu merita genu asata de baieti is badarani care pe de o parte te pupa si pe alta iti da un sut
un barabat adevarat trebuie sa bage in seama persoana iubita sau chiar o Domnisoara oarecara indiferent daca sta su 100 de baieti
Nu merita sa-l placi caci el te vroia doar o noapte in pat pentru asta a facut tot ce ai descris tu.
Mergi inainte si i-al ca un test a doua oara sa nu mai gresesti.
Prietenu este prieten doar cand are paharul plin dupa aia iti intoarce spatele, ai grija ce prieteni iti faci.
du-te si bea 2 beri si uita-l