| hrbdnemedlelkdmee a întrebat:

Buna, eu cu prietena mea am inceput sa facem sex o data pe săptămână uneori de doua ori și parcă la început rezistam mai mult iar acum mai puțin, îmi puteți da niste sfaturi sa mi dau seama cum ar trebuie sa mă conformez?happy

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Am trecut prin asta, uite ce am descoperit eu, o cauza poate fii si faptul ca deja ati inceput sa va cunoasteti bine la pat, fiecare stiind ce ii place e mai usor pentru amandoi sa atingeti placerea, ce iti recomand e sa incerci pozitii noi care posibil nu va vor iesi din prima dar descoperiti, astfel prelungind si actul in sine, si pe mental poate fii in sensul in care cand stii ca urmeaza o partida te exciti peste masura, incearca sa te controlezi putin.

| hrbdnemedlelkdmee explică (pentru MarianWLF):

Mersi frumos, chiar are logica ceea ce spui daca stau și mă gândesc?