| Heys a întrebat:

Problema mea incepe asa eram cu o fata prieten foarte bun, vorbeam, radeam, eu stiam ca ii place de mine dar eu am cam ezitat sa infiintam o relatie.Acum m-am indragostit de ea, ea de mine totul e frumos. Dar acum parca nici nu mai stiu ce sa vb cu ea eu o iubesc mult si tin la ea dar chiar nu stiu ce sa ii mai zic. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca totul e bine si frumos, cum de nu mai stii ce sa-i spui?
Foloseste-ti imaginatia, cum ai vrea sa fiti peste 2 ani, peste5, da drumul viselor din tine, radeti si jucati-va impreuna, traiti-va dragostea!
N-o lasa sa lancezeasca!

| dulcykaLy a răspuns:

Gaseste subiecte comune.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Pai daca sentimentul e reciproc ar trebui sa o intrebi daca ar vrea o relatie cu tine. Poate chiar asta asteapta. Daca nu, in timp si-ar putea pierde interesul crezand ca esti nehotarat in ceea ce o priveste. happy

| LoveAgain a răspuns:

Petreceti mai mult timp impreuna faceti si alteva in afara de comunicare ca o relatie nu consta doar in comunicare distrativa-va mai mult iesiti plimbati-va daca vreti si nu va deranjeaza va puteti lua si prieteniwinking sunt atatea lucruri frumoase pe care sunt sigura ca nu le-ati incercat! tongue