| uuSexi a întrebat:

Eu m`am cuplat cu un baiat iar fostul` a aflat...(acum 7 saptamani m`am cuplat) iar de cand a aflat el tot era dp mine... dar de vreo 3 saptamana este indiferent., nu mai ma suna, la scoala nici nu-l mai vad, nici nu prea mai iese din clasa. Este foarte ciudat niciodata na mai facut asa ceva, ..parca se ascunde de mine. Ce se intampla.pt ca mie inca mai imi place de el. ce ziceti de fostul? Ps: M`am despartit de acel baiat

2 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu fostul si sa vezi daca mai exista vreo sansa de impacare. Daca din nefericire nu mai e nici o sansa de impacare asa sti si tu sa iti vezi de viata ta si sa iti gasesti alt baiat.
Sper ca te-am ajutat si iti doresc mult succes.happy

| Lovley a răspuns:

Intreaba-l daca te place! Poate va impacati si o sa fiti mereu impreuna`:X! Incearca!