| Dumitrache_Alina_Mihaela_1989 a întrebat:

Buna eu nu am avut niciodata nici un prieten, cum pot sa imi fac un prieten cuminte, serios ca mine, el vrea sa facem sex dar mie cam frica.nu stiu

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Care el? Spui ca nu ai avut niciodata prieten! Daca acest el iti cere de la inceput sex, nu iti este prieten si crede-ma mai bine lipsa decat sa ai de aface cu de astia!

| Wøodenpints a răspuns:

Du-te și-ți caută unul din corul bisericii.

| Azµre a răspuns (pentru Wøodenpints):

E cont de troll...

| Danysan a răspuns:

E o problema psihica -Tu ai bagi pe toti baietii in aceeasi oala. Ideea e sa mai si experimentezi -ce asa ce neserios in a face sex laughing.E un nou pas in relatie happy.Dar trebuie sa vina dupa o perioda de timp si nu atunci pe moment laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela2201 a răspuns:

Asta iti imaginezi tu? ca el vrea sa faceti sex si tu-l refuzi? Da, poate chiar e o solutie bu baiatul din corul bisericii, cum scria Wøodenpints

| octha a răspuns:

Din numele tau reiese ca ai 23 ani(1989) si esti virgina sa banuiesc.si tie frica de sex.partea cu dezvirginatul este o chestie mai mult bazata pe vorbe, ca doare si nu stiu ce vorbe mai circula.asta depinde de baiat si de fata cat de tare sau nu e fata de relaxata.cat despre baieti seriosi, cuminti, sunt si eu asemanator, adica cuminte, dar mam cam saturat de fete(nu ca as dori baietilaughing ). cand o fi o sa fie. daca oi avea norocul de a intalni o fata buna.deci nu-i bai..este timplaughing.app:la ce te referi ca el vrea sa faceti sex dar tie cam frica? si cu faza ca ca nu ai avut niciodata prieten, ca vrei sa iti faci unul cuminte serios, ca el vrea sa faceti sex? ca daca nai prieten cum sa iti ceara sex?

| Trolozaur a răspuns:

Stai ce? pai ai sau n-ai prieten? ca sunt confuz.