| CezarAjutorul a întrebat:

Eu plac o fată, si am auzit că şi ea mă place un pic...
Eu mă propusem sa îi spun să se ducă în parc şi să vorbim acolo ceva, dar mie foarte frică să nu se supere pe mine, fiindca suntem colegi de clasa...
Va rog ajutaţimă.
Funda!

Răspuns Câştigător
| bunica18 a răspuns:

Pai de ce sa se supere? daca si ea te place un pic o sa fie fericita sa afle ce simnti tu pentru ea. mergeti impreuna in parc e mai sigur-winking

1 răspuns:
| kems9 a răspuns:

Nare dc sa se supere pe tine din contra va fi chiar bucurosa pentru ca ii spui ce simiti pentru ea. Fa-ti mai mult curaj intreab-o si vezi ce zice