| anonim_4396 a întrebat:

Buna .eu si iubitul meu am facut aseara dragoste si nu ne-am protejat ...nu a lasat in mine dar am facut mai multe numere si era si noapte... pot sa fiu insarcinata? ma gandesc la faptul ca poate dupa un numar sa ii fi ramas sperma si ...va rog sa imi raspuns

15 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si te gandesti ca daca era noapte el nu a vazut ce face pe acolo, nu? laughing. Da de ce draq nu va protejati si mai faceti si 10 numere pe noapte? Ca sa vii a doua zi aici cu morcovelu in cur, si sa speri ca noi iti vom spune ca nu esti insarcinata?

cami
| cami a răspuns:

Dar de ce draga, noapte nu poti ramane insarcinata, de ce ne precizezi si momentul zilei?

| SweetCandy a răspuns:

Din pacate da poti, adeal ar fi sa iei pastila de adoua zii ca sa fii u linistita...sau peste cateva zile sa faci un test de sarcina, insa numai sa nu fie prea tarziu...straight face
ai grija de tine si poate nu o sa fie asa cum am spus eu...insa bine ar fi sa va pritejati...straight face

pophappy

| Pho3nix a răspuns:

De ce nu folositi prezervativ?

Asta e. Va faceti rau singuri.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ce greu este sa te protejez\i ee e mai bine asa liberlaughing dar dupa aceea tragi de belele laughing

| Linda a răspuns:

Daca nu esti casatorita, NU face NICIODATA fara prezervativ! Macar atat sa-ti intre in minte. Trezeste-teeeeee!

| covexrobu a răspuns:

Nesatul-o. Te-as intelege daca ar fi 2-300 de euro pachetul de prezervative dar este 10 lei un pachet deci nu cred ca nu iti permiti atat. Sau preferi sa cresti copii de la 15-16 ani?

| selef a răspuns:

E o intrebare sau e o reclama?

| domidoc a răspuns:

Depinde de cate numere "facut".

| jo a răspuns:

Daca intr-adevar s-a intamplat azi-noapte sau nu mai demult de acum 3 nopti, ia urget pilula de a doua zi. Are la orice farmacie. Mai mult ca sigur ramai insarcinata daca esti in perioada fertila.

| zanabuna a răspuns:

Eu nu cred ca esti insarcinata... dar cel mai bine este sa iti faci un test de sarcina dar dupa 14 zile de la contactul sexual...(asa e bine)atunci iti arata cu exactitate daca esti sau nuhappyai grija de tine si foloseste prezervativul pentru siguranta

| stefania_1130 a răspuns:

Te sfatuiesc sa fac un test de sarcina dar cat mai repede nu stii cu ce surprize te poti astepta

| iceman a răspuns:

Tu crezi ca suntem magicieni sa stim daca ai ramas sau nu insarcinata?
Era chiar asa de greu sa folositi prezervativ?
@covexrobu, foarte bine spus

iceman

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca era noapte si ai tinut si ochii inchisi nu ai cum sa ramai insarcinata.

| anonim15 a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci un test de sarcina...nu se stie ce surpriza vei avea.