| LmAdriana98 a întrebat:

Eu si iubitul meu avem contact sexual destul de des. De vreo 3 saptamani eu ma simt tot mai des uda, iar lui i-au aparut niste bubite rosii pe pielea penisului, nu pe cap, si pe langa. De 2 zile i-au aparut si undeva pe picior cateva care il mananca, cele de langa penis nu il jeneaza cu nimic. Stiti cumva care ar putea fi cauza, si poate si cateva remedii?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consultati de urgenta un medic dermatolog. El este in masura va poata spunea care sunt cauzele aparitiei acestor bubite pe penis si pe picior.

| GHoST013 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mearga la un control la urolog, Poate sa fie de la caldura sau o alergie, etc. Pot fii multe cauze.

| ZambetColorat98 a răspuns:

Probabil au iesit de la caldura.