| Roxana223 a întrebat:

Bună! Eu și iubitul meu eram în lenjerie și ne tot frecam organele genitale pana am ajuns la orgasm. Exista riscul unei sarcini?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E greu sa te informezi pe Google că a face sex inseamna penetrare? Adica el introduce cuculețul lui in păsărica ta si te freacă. Parca ati fi copii la varsta voastra.
Uite alta intrebare a ta foarte ciudata.
https://www.tpu.ro/......si-ne-tot/

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca sunteti la 10-11 anisori, daca habar nu aveti cum se fac copii, pe unde ies si cum poate ramane o femeie gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai laughing

| Miruna333 a răspuns:

Citeste pe net cum se concepe o sarcina, simplu.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Va frecați organele între ele? Organul lui se freca de organul tău? Ce dracu? Vă era rușine să vă f…?
Nu, stai calmă că nu există riscul unei sarcini, dar dacă se întâmplă vreun miracol, ăla micu’ va fi un campion, nici un obstacol nu îl va opri să își atingă scopul. Eventual îl puteți boteza Rambo, sau Lara Croft dacă e fetiță.
Baftă.
Ps. La dracu, nu pot să nu întreb iarăși, de ce nu vă f…. Recați cum se face frecarea în mod normal, și vă frecați doar așa, prin chiloți?

| gogugogugogu a răspuns:

Nu.

| DARLINGx a răspuns:

Nu. sarcina nu se face prin frecare.

| Oanaoni a răspuns:

Nu

| Skylor a răspuns:

Nu

| bebicasoftballs a răspuns:

Da, fa un test de sarcina dupa fiecare "frecare"...nu va mai faceti de cap!?