| Andreezzi a întrebat:

Am o intrebare. Recent, singura fiind cu iubitul meu, el s-a dezbracat. Daca din greseala, fara sa sesizam, penisul lui s-a atins de organele mele sexuale, exista riscul unei sarcini? Mentionez ca EU eram imbracata( lenjerie intima si pantaloni) si sunt si virgina. Am nevoie urgenta de ajutor. Sunt disperata

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Imi sangereaza ochii de la intrebarea ta

| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai? Ca sa ramai insarcinata trebuie ca penisul lui sa intre in vaginul tau.Se numeste raport sexual.El elimina sperma (material genetic masculin) care ajunge la ovulul tau. Care este situat in interiorul organului tau sexual.Cum crezi ca poti ramane insarcinata daca doar v-ati atins si mai erai si imbracata? Sper ca ai inteles ceva.Am explicat ca la copii. Ceea ce si cred ca esti.Un copil neinformat.

| Kaℓi a răspuns:

Astept cu interes intrebarea despre probabilitatea unei sarcini in cazul in care o virgina vede poza cu iubitul ei gol.
Sau, o fi fost intrebarea asta si am ratat-o eu.

| e1xtz a răspuns (pentru Kaℓi):

Cu acelasi interes am si eu aceeasi curiozitate!

Sau ceva de genul, " am deschis usa de la intrare dupa vecinul de la doi, oare daca si-a atins penisul inainte, iar eu am intrat dupa el, pot fi insarcinata?''.
"Mentionez ca am facut pipi dupa ce am atins clanta, si m-am atins in zona intima sa ma sterg.Am nevoie urgenta de ajutor, sunt disperata.''

| Kaℓi a răspuns:

Stai linistita, nu e niciun pericol.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai exista cazul ca penisul lui sa treaca prin orice material si sa te fi lasat insarcinata, desi putin probabil, asa ca poti sa stai linistita.

| Emilian65 a răspuns:

La o simpla atingere a organelor sexuale asa cum zici tu, nu se poate ramane gravida.

| Oana92 a răspuns:

De acord cu tine, ai nevoie urgenta de ajutor...

| pufulescu a răspuns:

Dupa parerea ta daca doar i-ai vazut penisul deja esti insarcinata cu gemeni?
Hm? Tu cam ce zici? A fost vreo penetrare si nu ne spui? Ca altcumva nu vad de unde ideea ca ai putea ramane gravida doar privind un baiat gol... sau poate ai 10 ani ca varsta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul prietenului tau e ninja?

| Killthem a răspuns:

Nu.

| fancybeach a răspuns:

Normal. Ar fi bine sa consulti un ginecolog.

| Moisa_Mara_1967 a răspuns:

Ai nevoie disperata de vreo încă 273774 ani de educatierolling on the floor