| 111_9849 a întrebat:

am si eu o curiozitate. daca se ating organele genitale, dar fara ca el sa ejaculeze(penisul era uscat)exista riscul unei sarcini? mentionez doar atingere, fara penetrare. mersi

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul, daca este erect, nu poate fi uscat, trebuie sa existe secretia de lichid preejaculator, cu rol lubrifiant. Asa ca daca acel lichid ajunge direct pe vulva, exista un risc de sarcina (mic, dar nu zero).

| unknow a răspuns:

day dreaming ce chestie! inseamna ca intre voi exista respect! mult succes pe viitor cu baiatul smug j raspunsul este NU, nu are cum

| Gabitza a răspuns:

Buna
Daca a fost doar o atingere, in niciun caz!

| danypoli95 a răspuns:

Nu logic.

| annna a răspuns:

Nuwinking

| MadalinaDidi a răspuns:

Nuu,normaltongue