| mihaeellaaa a întrebat:

Eu si iubitul meu (fostul) ne-am despartit acum cateva luni dar de 2 luni nu am mai vorbit deloc nici ca amici (ne-am despartit intr-un mod mai urat, ultima oara cand am vorbit ne-am certat, ne-am spus vorbe grele si urate). In seara asta l-am sunat sa vad ce mai face si mi-a vorbit aiurea, parca eram o straina pentru el.Mi-a spus sa nu il mai caut vreodata ca nu suntem nimic acum, ca nu vrea sa mai auda de mine, nu vrea sa stie nimic despre mine, sa il las in pace, sa nu il mai caut ca se cearta cu iubita, ca nu vrea sa ne spunem nici buna daca ne vedem intamplator. Credeti ca are orgoliul ranit, este mult prea suparat si vrea sa ma raneasca prin aceste vorbe si de aceea se comporta asa sau a ajuns sa ma urasca? Precizez ca este o persoana orgolioasa si incapatanata si isi deschide sufletul greu in fata cuiva.Nu vreau sa il pierd de tot, vreau macar sa fim amici.Astept pareri ale fetelor cat si ale baietilor. Ce ar trebui sa fac in continuare? Multumesc va pup

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sta in drum de cine nu te vrea.bafta.

| StefanMV a răspuns:

Parerea mea e sa il lasi in pace. Asta ar fi cea mai buna optiune. Adca pentru el se pare ca nu mai reprezinti decat o parte urata din viata lui pe care vrea sa de-a uitarii. De asta vrea sa nu il mai cauti, pentru a uita cat mai repede.