| WarHammer02 a întrebat:

Salut tuturor as vrea si eu o parere m-am certat acum 6 luni cu iubita si nu am ramas prieteni deoarece ea ma imi vorbea urat am incercat sa ramnem dar nu s-a putut iar acum as vrea sa vb cu ea mi-a spus un prieten ca a intrebat-o de mine si se intristeaza cand isi aduce aminte si acum sa inteleg ca ea voia sa scape de tot de mine de asta ma injura? Iar daca o caut acum va fi bine va vorbi cu mine? Sau sa ii las mai mult timp, nu am mai vorbit de 3 luni cu ea. Iar ea e orgolioasa chiar daca ii e dor.

Răspuns Câştigător
| MyLifeAsIli a răspuns:

Tre' sa o iei cu usorul daca vrei sa vb. cu ea.In primul rand trebuie sa te duci la ea cand o vezi singura.Ii spui ca vrei neaparat sa vb.Ii spui cat de mult ti la ea.Si,crede-ma ca i-ai lasat destul de mult timp.Trei luni...O gramada! Iar, de faza cu injuratul, nu stiu ce sa zic.Te injura inainte! Ti se parea mai stresata decat de obicei cand a inceput sa faca asta? Daca atunci cand te-ai cuplat cu ea era linistita, inseamna ca ceva nu e inregula.Ai putea sa te interesezi sa vezi daca are un program incarcat pe la liceu sau daca nu...Ei bine, ai putea sa-ti pui problema daca nu cumva te-a inselat de-a lungul relatiei si era stresata sa nu aflii sau se purta urat fiindca poate avea probleme in familie.Sau poate ca i s-a parut ca trebuie sa treceti la o treapta mai sus cum ar fi sa treceti la relatii sexuale daca n-ati avut pana acum.Probabil ea iti trimitea semne ca trebuie' sa va duceti si la pasul asta si nu ti-ai dat seama.In orice caz, daca o recuperezi, cred ca ar trebui sa treceti si la pasul asta. Poate fi unul din motivele de nervi.Succes! Sper sa te fi ajuta si sa va impacati in scurt timp. Daca nu... Oriveste inainte, marea e plina de pesti. Fundita?

| WarHammer02 explică (pentru MyLifeAsIli):

Ea a dorit despartirea iar jignirile le primeam dupa ce ne-am despartit i-am spus ca vreau sa ramanem amici si ea ma facea gelos si ma injura fara motiv cand ii spuneam ca tin la ea ma injura si am zis sa dau timpului timp si ultima oara i-am spus ca vreau sa vorbim normal si m-a dat naibi, iar acum as vrea sa incerc iar poate sa imbunat de craciun nu stiu.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate stai departe de ea, fetele care injura sunt niste turbate salbatice, te faci de ras in societate cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o balta daca nu vrei sa continui sa iti iei injuraturi.De ce alegi sa crezi ca e orgolioasa si ca de accea nu te cauta, poate chiar nu te place asa cum crezi tu.De dragoste nici sa nu vorbim, nu se injura o persoana pe care o iubim.

Răspuns utilizator avertizat
| Lola203 a răspuns:

Fata incearca sa te faca sa intelegi ca nu vrea sa mai aiba absolut nici o treaba cu tine. In afara de "Sarbatori fericite!" nu ai ce sa-i comunici. Nu o mai deranja! Daca ii era dor te cauta ea, oricat de orgolioasa ar fiwinking