| GeorgiMar a întrebat:

Eu si iubitul meu suntem impreuna de aproape 10 luni si ne-am gandit sa facem sex. Amandoi suntem virgini dar problema este ca eu m-am nascut fara himen... stiu, este o problema rar intalnita dar na. si imi e putin frica, stie de chestia asta dar imi e asa rusine fata de el. M-a vazut dezbracata de multe ori, am practicat sex oral amandoi, unul altuia si a fost perfect. Ce sa fac ca sa nu ma mai simt asa prost? Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JustStitch a răspuns:

Nu te mai gandi la asta, nu esti singura fata fara himen, mai sunt fete / femei in aceeasi situatie ca tine si nu ar trebuisa te simti asa prost. vreau sa vb ceva daca poti, te rog. multumesc

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai linistita, cam 2-3 la mie se nasc asa! In plus, ai ascapat de o mare grija, a durerii si sangerarii. Nu ai absolut nici un motiv sa iti fe rusine de el!
Dar, daca tot incepeti, sa nu te miri sau panichezi daca nu vei simti vreo mare placere vaginala!
Nu toate sunt la fel de sensibile la penis, mai ales la inceput! Daca iti poate oferi intai orgasm oral, e ok, ai sa fi mult mai pregatita sa te simti binisor si vaginal!
Dar nu e exclus sa fi si foarte sensibila, cum spunea ieri o fata aici, ca se uda foarte tare.

| Adry05 a răspuns:

Sa-i spui cazul si daca nu te crede nici nu merita sa fii cu un om care n-are incredere in tine cu ceva atat de marunt.

| RAY a răspuns:

Chiar asa te-ai nascut fara himen?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te obisnuiesti cu ideea ca o adevarata partida de amor se intretine complet dezbracata iar barbatul care te place, admira si adora, in mod sigur NU va "observa" eventualele imperfectiuni ale corpului tau. big grin

| GeorgiMar explică (pentru corbulalbrosu):

Nu ai inteles, eu ma simt prost ca nu am himen inca din nastere, nu de corpul meu

| Emilian65 a răspuns:

Lasa teama si rusinea si faceti sex daca amandoi doriti.

| AndCat26 a răspuns:

De ce sa te simti prost? Nu cred ca ai de ce. Asta e. Nu e o problema grava.